2019-11-25

Szkolenia Dla Agentów Metrohouse

Każdy agent działający w Metrohouse ma możliwość udziału w licznych szkoleniach podnoszących umiejętności obsługi klientów popytowych i podażowych, doskonalenia umiejętności negocjacyjnych, czy też poznania psychologicznych aspektów sprzedaży. Poza cyklem Akademia Sprzedaży i Obsługi Klienta, Metrohouse dostarcza też dodatkowe szkolenia sprzecjalityczne, które pomagają agentom wykorzystywać nowoczesne narzędzia sprzedaży. Dostarczamy też wiedzę przekazywaną w ramach webinarów, dzięki którym bez wychodzenia z domu/biura agent poznaje aktualne trendy sprzedazowe, czy zdobywa wiedzę bezpośrednio od najlepszych agentów działających w sieci.

 

Aktualna oferta szkoleniowa skierowana do agentów nieruchomości zawiera następującą tematykę szkoleń:

  • Psychologiczne aspekty sprzedaży i obsługi klienta
  • Doskonalenie umiejętności negocjacyjnych
  • Efektywna współpraca z klientami sprzedajacymi
  • Obsługa klientów popytowych
  • Zasady Home Stagingu w codziennej pracy agenta
  • Facebook dla Agenta/Biura Nieruchomości

Autorem programu Szkoleniowego jest Ryszard Szostak - utytułowany trener z bogatym doświadczeniem i dyrektor Działu Szkoleń Metrohouse. Jest on także prowadzącym część szkoleń. Trenerami są także doświadczeni pośrednicy i managerowie Metrohouse.


Masz pytania? Skontaktuj się z nami lub odwiedź najbliższe biuro Metrohouse.

+48 22 626 pokaż!

Wypełnij poniższy formularz:

Czy ten wpis okazał się przydatny? Udostępnij znajomym


Wyślij wiadomość mailem

Czy ten wpis okazał się przydatny?
Wyślij znajomym!


Wyślij wiadomość mailem

Nasi klienci powiedzieli

,,Chciałbym jeszcze raz wyrazić swoją wdzięczność Pani Izabeli Janik za bardzo profesjonalne podejście, zadbanie o wszystkie, nawet najdrobniejsze szczegóły. Wysoki profesjonalizm nie tylko przyczynił się do szybkiego i jak najbardziej skutecznego przebiegu podpisania umowy, lecz od początku wywołał we mnie wielkie zaufanie, co jest moim zdaniem szczególnie ważne w takiej sytuacji."

— Damian T., Gdynia