Opinie Klientów

Opinie zadowolonych Klientów są dla nas największym wyróżnieniem i motywacją do dalszej 

 

"Do biura Metrohouse wybraliśmy się zupełnie nie znając się na kupnie działek i na formalnościach, które przy tym trzeba załatwiać. Akurat trafiliśmy na Panią Katarzynę, która wsparła nas w całym procesie. Z jej strony spotkaliśmy się z naprawdę profesjonalną pomocą, widać było, że dysponuje ogromną wiedzą i doświadczeniem, dodatkowo była też bardzo zaangażowana we współpracę z nami. Pierwszy kontakt w biurze był czystą przyjemnością, Pani Katarzyna wyjaśniła nam wszystkie zapisy w umowie z agencją, zebrała od nas informacje o działkach, które nas interesują i pierwsze propozycje wysłała już na następny dzień, oczywiście pytając nas o nasze wrażenia. Za chwilę po doprecyzowaniu dlaczego niektóre z tych działek odrzuciliśmy podesłała nam kolejne propozycje. Cały ten czas mieliśmy z nią kontakt telefoniczny i mailowy, oboje, Pani Katarzyna śmiało dzwoniła do naszej dwójki pytając o nasze subiektywne opinie. Gdy chcieliśmy wreszcie obejrzeć działki, które wspólnie udało nam się wybrać, dostosowała do nas dzień i godziny i tak umówiła się ze sprzedawcami, że oglądaliśmy nieruchomości jedna po drugiej, nie tracąc całego dnia. Podczas rozmów ze zbywcami również nas wspierała, pytała o rzeczy, o które nawet nie wiedzieliśmy, że należy pytać. Sprawdzała dla nas potrzebne informacje w urzędach. Ale poza świetną współpracą jako agent nieruchomości, Pani Katarzyna omawiała z nami również tematy, które nie należały do jej obowiązków. Miała do nas bardzo “ludzkie" podejście, dzieliła się z nami wiedzą nie tylko odnośnie działek, ale też stawiania domów, z własnego doświadczenia czy też swoich bliskich.
W kwestii negocjacji ceny działki również była nieustępliwa i dzięki temu wynegocjowała nam takie warunki jakich oczekiwaliśmy.
Współpracę z Panią Katarzyną oceniam na 6+, za profesjonalizm, zaangażowanie, ogromne wsparcie, a przede wszystkim za to, że czuliśmy się bezpiecznie w jej rękach i dostaliśmy wiele wskazówek, których udzieliła nam poprzez czystą chęć pomocy młodym ludziom, nie znającym się na temacie kupna nieruchomości."

Sylwia J.

 


 

"Szanowny Panie Piotrze,


              Dnia 16 maja 2017r sfinalizowałam zakup mieszkania przy ul. Nowolipki za pośrednictwem Pana Dawida Grodzickiego. Postanowiłam wyrazić swoją opinię na temat otrzymanego przed Pana Dawida wsparcia podczas całego procesu sprzedażowego pisemnie, gdyż postawa jaką zaprezentował ww. doradca zasługuje na szczególne uznanie i wdzięczność.
Od samego początku Pan Dawid Grodzicki wykazał się ogromnym profesjonalizmem, wysoką kulturą osobistą i dużym zaangażowaniem. Pan Dawid Grodzicki często odpowiadał na telefony w dni wolne od pracy i w godzinach wieczornych, zarówno ja, jak i sprzedający mogliśmy liczyć na pełną dyspozycyjność ww. Doradcy.
Pragnę serdecznie podziękować Panu Dawidowi za jego rzetelność, fachowość a przede wszystkim za wyjątkową empatię, którą wykazał się niejednokrotnie podczas trudnych negocjacji ze zbywcą.
Uważam, iż prezentowana prze Pana Dawida jakość pracy mogłaby być przykładem dla innych i wzorem do naśladowania. Uważam, że tak pełną profesjonalizmu i ludzkiej wrażliwości postawę należy nagradzać i mam nadzieję ze Pana Dawida spotkają zasłużone gratyfikacje.
Gratuluję tak odpowiedzialnego pracownika i życzę Panu Dawidowi wielu sukcesów w życiu osobistym i zawodowym".


Z poważaniem
Anna T.

 


 


"Szanowna Pani Dyrektor Magalena Milewska

Na Pani czcigodne ręce pragnę złożyć podziękowanie i wyrazić uznanie za pracę i trud jaki został włożony przez Państwa pracownika Panią Elżbietę Sajnóg. Jest to kolejna transakcja, która zakończyła się pomyślnie ze strony firmy Metrohouse. I tym razem Pani Elżbieta Sajnóg wzorowo stanęła na wysokości zadania i wywiązała się znakomicie podczas całego procesu uzgadniania szczegółów i warunków zawartej z sukcesem umowy. To właśnie dzięki tej Pani cała transakcja w ogóle doszła do skutku, gdyż potrafiła ta osoba przekonać naprawdę trudnego, wymagającego i do tego bardzo sanowczego klienta, aby zrezygnował z dalszej eksalacji swoich oczekiwań. Podane argumenty podczas negocjacji przez Panią Sajnóg oraz kunszt jak i dar przekonywania zakończyły się sukcesem. Taka postawa świadczy o wysokim profesjonaliźmie i merytorycznym podejściu do negocjacji. Ta Pani o osoba wrażliwa o wyjątkowym podejściu do pracy, sumienna, o ogromnym entuzjazmie, dyspozycyjna, która czuje się wyjątkowo komfortowow rozmowach z klientami, zachowująca umiarkowany dystans, potrafiąca obiektywnie przedstawić swoje racje. To dzięki Pani Sajnóg klient zgodził się na wszystkie nasze propozycje i wyszedł z przeświadczeniem dobrze wynegocjowanej umowy, gdyż na tym tak zaawansowanym etapie rozmów niepodpisanie jej spowodowałoby, że Pani Sajnóg czułaby się zdecydowanie niekomfortowo. Podczas wielokrotnych negocjacji Pani Sajnóg niestrudzenie służyła nam radą przedstawiając swoje spostrzeżenia co do klienta jak i sama poprawiała nasze błędy wskazując właściwą drogę. Cieszę się, że zatrudniacie Państwo tak zdolnych i kreatywnych pracowników o dużym poczuciu odpowiedzialności, samodzielnych i zdyscyplinowanych. Uważam, iż Pani Sajnóg może być wzorem i przykładem dla innych, gdzie jej ludzkie podejście i zdolności menadżerskie jak i wysoka kultura osobista gwarantują zadowolenie klientów i zwiększają dochody Państwa firmy. Na koniec życzę Państwu dalej tak trafnego i rozsądnego doboru pracowników. Łączę wyrazy szacunku, pozostaję w głębokim poważaniu".
 


"Chciałabym napisać parę słów o pracownicy , Pani Laurze Dądeli. Będą to same dobre informacje:)

Jesteśmy z mężem "trudnym"  klientem, bo postawiliśmy sobie cel Biskupin, Sępolno albo zielona okolica z ogrodem. Jak wiadomo, takich ofert na rynku, jak na lekarstwo.
Koniec końców kupiliśmy mieszkanie, całkiem przypadkowo. Na Sępolnie, wedle marzeń:)  Jednak ja muszę w tym miejscu, na piśmie,żeby został ślad,  podziękować Pani Laurze . Jest to przemiła osoba. Czuliśmy się bardzo zaopiekowani, regularnie się kontaktowała, to była rzeczywista współpraca trwająca dłuższy czas. To jedyny pośrednik, który wytrwale i naprawdę szukał nam nieruchomości. Większość agentów z innych biur kontaktowała się jednokrotnie,a obiecanych maili nigdy nie otrzymałam.
Zdaję sobie sprawę,że bardo "marudziliśmy" i byliśmy wybredni, jednak Pani Laura nigdy nie dała nam tego odczuć, a jej motywacja była tak samo wysoka. Bardzo żałuję, że nie mogłam kupić mieszkania poprzez pośrednictwo Pani Dądeli. Interesująca nas nieruchomość była w innym biurze na wyłączność.
Ze swojej strony mogę zagwarantować, że jak najbardziej polecam Metrohouse. Gratuluję tak zaangażowanej pracownicy".


Anna P.
 


„Serdeczne podziękowania dla Pana Pawła Filipińskiego za perfekcyjną obsługę pośredniczenia w sprzedaży mojego mieszkania w Tomaszowie Mazowieckim. Profesjonalne podejscie do rozmowy na poziomie, wyczuwalne zaangażowanie - wszystko to sprawiło, że czułam całym sercem, że w dobre ręce trafiła moja oferta sprzedaży. Wszystkiego dobrego i samych sukcesów życzy zadowolona klientka"

 

Ewa W., Tomaszów Mazowiecki

 


Z wdzięcznością informuję Dyrekcję Metrohouse w Warszawie, przy ul. Żelaznej 28/30, że wyjątkowo dobrze układa się moja współpraca w sprawie sprzedaży i kupna mieszkania z Panią Bożeną Gwiazdowską – Waszym pośrednikiem. Jest to osoba niezwykle uczynna, życzliwa i kompetentna. Moja współpraca na zasadzie umowy otwartej trwa nadal.
Dziękuję,

 

Irena, Warszawa

 


 

Profesjonalna obsługa. Metrohouse Elbląg. Miałem przyjemność z Waszym pracownikiem; Anna Lompert. Bardzo profesjonalna i pozytywna osoba. Chętnie polecę znajomym przy zakupie nieruchomości kontakt z tą Panią.

 

Dawid S., Elbląg

 


 

,,Serdecznie Państwu dziękuję za profesjonalną i merytoryczną pomoc, wielkie zaangażowanie i życzliwość.
Z całą pewnością polecę Państwa usługi innym potencjalnym klientom.
Szczególne podziękowania składam na ręce Pani Justyny Buczek, która jest osobą niezwykle życzliwą, pomocną i kompetentną, bardzo operatywną, o wysokiej kulturze osobistej i niezwykle ujmującej osobowości.
Niestety, przypadek sprawił, iż okazyjnie nabyłam dobrą nieruchomość. Niemniej jednak raz jeszcze pięknie Państwu dziękuję za wszelką pomoc. Taka postawa to znakomita rekomendacja świadczonych przez Państwa usług. Łączę wyrazy szacunku i uznania."

 

Violetta D., Gdańsk

 


 

,,Dziękujemy (z Żoną), za sprawne i szybkie załatwienie sprzedaży/kupna przedmiotowej działki.
Choć nie obyło się bez nieco nerwowej atmosfery na końcu (z powodu nieoczekiwanej zmiany zdania przez sprzedającą), to jednak szczęśliwie udało się nam (między innymi dzięki rzeczowej i spokojnej Pana argumentacji), sprawę doprowadzić do końca.
To budujące, i jednoznacznie zostało przez nas odebrane jako bardzo profesjonalne podejście do klienta.
Odniosłem wrażenie, że próba zakupu tej działki od Sprzedającej, bez Pana udziału, zdecydowanie by się nie powiodła (naprawdę byłem o krok, od decyzji odstąpienia od zakupu).
Całą transakcję, negocjacje, szczegółowość informacji, które nam Pan przekazał przed zakupem, przygotowanie dokumentów, elastyczność dot. terminów spotkań, finałowe spotkanie u Notariusza - oceniamy celująco, bez żadnych zastrzeżeń.
Mamy nadzieję, że za około pół roku, wrócimy do tematu zakupu następnej działki, o której rozmawialiśmy.
Być może i w tym przypadku uda się nam (wspólnie z Panem) ew. zakup sfinalizować."

 

Dariusz Sz., Gdańsk

 


 

,,Witam, na wstępie chciałbym wyjaśnić, że jestem wraz z moją żoną klientem Państwa firmy. METROHOUSE wykazało się profesjonalizmem, wykonując zlecone zadanie poszukiwania mieszkania w Warszawie. Sami również świadczymy usługi i wiemy, jak ważne jest właściwe podejście do klienta. Tym bardziej uznałem, że powinienem podzielić się moją opinią na Państwa temat. W szczególności chciałbym podkreślić rolę pana Macieja Kończaka. Pan Maciej stanął w pełni na wysokości zadania wykazując się najwyższa kulturą w podejściu do klienta, ogromnym doświadczeniem i dużą wiedzą merytoryczną. Pan Maciej jest osobą bardzo cierpliwą i sumienną, która wnikliwie wsłuchuje się w potrzeby i oczekiwania klienta. Jednocześnie bardzo twórczo podchodzi do tematu, dzięki czemu w krótkim czasie pomógł nam znaleźć mieszkanie idealnie wpasowujące się w nasze potrzeby.
Nie bez znaczenia jest również fakt, że oboje z żoną prowadzimy bardzo aktywne życie zawodowe i często bywamy trudno dostępni. Dzięki elastyczności pana Macieja nie było to problemem, a trzeba zaznaczyć, że bardzo zależało nam na szybkim znalezieniu mieszkania. Z czystym sumieniem mogę polecić Państwa firmę wszystkim znajomym i zapewne sam też do was wrócę."

 

Michał C., Warszawa

 


 

,, Bardzo dziękuję za całą współpracę. A Metrohouse i pana Eryka Białeckiego jako agenta z pewnością będę polecać znajomym ze względu na ogromny profesjonalizm i podejście do swojej pracy i klienta."

 

Ewelina S., Babice

 


 

,,Chciałabym serdecznie podziękować za współpracę oraz sprawne przeprowadzenie transakcji. Szczególnie dziękuję pani Monice Łopatce za profesjonalne wsparcie i cierpliwość do wszelkich moich wątpliwości. Dzięki niej była to przyjemność. Życzę wielu sukcesów i zadowolonych klientów!"

 

Anna K., Warszawa

 


 

,,Jeszcze raz chciałam gorąco podziękować pani Annie Durakiewicz za pomoc w całym procesie nabycia mieszkania. W szczególności doceniam elastyczność w umawianiu spotkań (w tym dyspozycyjność w weekendy), profesjonalne porady i pomoc w pozostałych formalnościach (notariusz, sprawy bankowe i administracyjne). Jest ona doskonałym specjalistą w zawodzie z profesjonalnym podejściem do klienta i wspaniałą osobą, z którą z przyjemnością się pracuje. Zdecydowanie będę polecać panią Annę znajomym. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego."

 

Halszka X., Warszawa

 

 


 

,,Dziękuję serdecznie za pomoc i wsparcie w całym procesie sprzedaży lokalu panu Łukaszowi Sadowskiemu. Koordynował on od początku cały proces i nie było łatwo, poświęcił wiele czasu.
Wystawimy wiele pozytywnych komentarzy i podziękowań, gdzie będzie to tylko możliwe.
Dziękujemy za wspaniałą obsługę, będziemy polecać pana Łukasza, ponieważ jest on bardzo kompetentny, profesjonalny i firma powinna być z niego dumna.
Odezwiemy się ponownie ze zleceniem sprzedaży innej nieruchomości."

 

Karolina G., Łodź

 


 

„Jeszcze raz bardzo dziękuję za doskonałą i  profesjonalną obsługę. Praca pana Zdzisława Grzędzińskiego i całej jego ekipy jest na najwyższym poziomie i godna polecenia dla innych klientów, których z całego serca życzę. Serdeczne pozdrowienia.”

 

Krystyna W., Kanada

 


 

"Dziękuję raz jeszcze pani Iwonie Materskiej. Jest ona moją najulubieńszą agentką mieszkaniową na świecie! :)"

 

Krystian R., Legionowo

 


 

,,Witam Państwa, chciałabym podziękować za bardzo dobrze zorganizowaną transakcję zakupu mieszkania. Szczególnie chciałabym pochwalić pracę pani Iwony Pszczółkowskiej, która wykazała się ogromnym talentem i wiedzą. Kontakt z panią Iwoną był dla mnie prawdziwą przyjemnością. Jest ona  godnym przedstawicielem Państwa firmy."

 

Tamara P., Warszawa



,,Szanowny Panie, chciałbym pochwalić profesjonalizm w pracy pana Patryka Przewodowskiego. Jestem zaskoczony zaangażowaniem, z jakim podchodzi on do pracy. Piszę do Pana, ponieważ nigdy nie spotkałem pośrednika nieruchomości, który z taką pasją zajmował się swoimi klientami. Pozdrawiam serdecznie."

 

 

 

Łukasz D., Warszawa

 


 

,,Dziękuję pani Katarzynie Czarneckiej za profesjonalne przygotowanie transakcji, zapewne gdyby nie jej interwencja w trakcie, to wyszłabym z tych negocjacji."

 

Marta Z., Gdańsk


 


 

,,Wasz przedstawiciel, pani Danuta Gołuńska zasługuje na wyróżnienie. W moim życiu miałem do czynienia z różnym pośrednikami, ale z tak taktowną, kulturalną i merytoryczną obsługą spotkałem się po raz pierwszy. Z tego miejsca, na Państwa - Zarządu Firmy ręce pragnę złożyć pani Danucie słowa uznania i podziękowania."

 

Piotr T., Chojnice

 


 

,,Pragnę ze swojej strony podziękować za znalezienie przez agenta firmy Metrohouse klienta na wynajem mojego mieszkania. Pan Mirosław Koński będzie przeze mnie szczególnie dobrze zapamiętany, bo rzadko spotyka się w dzisiejszych czasach osobę, która nie dość, że zawsze jest dobrze do swojej  roli  przygotowana, to cechuje się wysoką kulturą osobistą, rzetelnością i dbałością o interesy swojego klienta. Na pewno będę go polecała wszystkim swoim znajomym. Jeśli jest Pani zwierzchnikiem pana Mirosława, to należą mu się słowa uznania, bo to naprawdę solidny, bardzo  kompetentny i znający swoją branżę człowiek. Myślę, że taki pracownik to dla firmy powód do dumy. Pozdrawiam i mam nadzieję, że Pan Mirosław o treści mego listu zostanie w miły i sympatyczny sposób powiadomiony."


Sandra S., Marki

 


 

,,Szanowni Państwo, chciałbym jeszcze raz wyrazić swoją wdzięczność pani Izabeli Janik za bardzo profesjonalne podejście do sprzedaży nieruchomości w Rumii. Zadbanie o wszystkie, najdrobniejsze nawet szczegóły oraz wysoki profesjonalizm nie tylko przyczynił się do szybkiego i jak najbardziej skutecznego przebiegu podpisania umowy, lecz od początku wywołał we mnie wielkie zaufanie, co jest moim zdaniem szczególnie ważne w takiej sytuacji. Z całą pewnością zwróciłbym się w podobnej sytuacji ponownie do pani Janik. Pozdrawiam."

 

Damian T., Gdynia

 


 

,,Serdecznie dziękujemy panu Karolowi Weiherowi za wszelką pomoc przy wyborze i czynnościach formalno-prawnych związanych z zakupem mieszkania w Gdańsku."

 

Marta i Wojciech S., Gdańsk

 

 


 

,,Byłam bardzo zadowolona ze współpracy z panią Joanną Stańczykiewicz - pełen profesjonalizm, zaangażowanie, punktualność, chęć dogodzenia klientowi."

 

 Adrianna P., Kraków
 

 

 

 

 


 

,, Dzień dobry Panie Piotrze, maila do Pana otrzymałem od Pana Arkadiusza na moją prośbę.
Sprawa jest prosta. Współpracuję z Metrohouse od dwóch prawie lat. Firmę reprezentuje w kontaktach ze mną pan Arkadiusz Żerański. Jestem dziennikarzem, wydawcą w gazecie, kilkanaście lat byłem redaktorem naczelnym w Bauerze, największym polskim wydawnictwie, nie tylko prasowym.  Byłem szefem, i to wymagającym. Pracowałem i pracuję w grupie ludzie, więc wiem, że od nich moja praca, m.in. zależy.  Chciałbym przekazać, że pan Arkadiusz Żerański jest profesjonalistą w każdym calu. Punktualny, konkretny, dyspozycyjny, merytorycznie przygotowany, aktywny. Zależy mu zarówno na dobrym imieniu firmy, jak i świetnej obsłudze klienta. I właśnie tego, moja żona oraz ja, doświadczyliśmy ze strony pana Arkadiusza. Serdecznie dziękuję, że mogłem współpracować z profesjonalistą jakim jest pan Arkadiusz, bo na rynku nieruchomości jest to niezmiernie rzadkie. Zazdroszczę, że posiada Pan takiego pracownika w swoim teamie. Pozdrawiam serdecznie, miłego dnia."

 

Patryk S., Warszawa

 


 

,,Witam serdecznie! Kilka dni temu zwróciłam się do Państwa z zapytaniem o sprzedaż pewnego mieszkania. Pragnę podkreślić wysoką jakość usługi z jaką się spotkałam. Na szczególne wyróżnienie zasługuje oferta, jaką przygotował dla mnie pan Jarosław Machoń. Pracownik nie ograniczył się tylko do zaprezentowania ofert sprzedazy mieszkań, ale przedstawił również opis linii komunikacyjnych z poszczególnych miejsc z PG , czas przejazdu i czas dojścia pieszo do przystanku ( gdyż poinformowałam że nie znam Gdańska ). Odpowiedź otrzymałam niezwłocznie."

 

Marzanna P., Gdańsk


 

,,Chciałabym złożyć wyrazy wielkiego uznania i podziękowania za możliwość współpracy z panią Kamilą oraz panią Kasią , dzięki którym nasza firma ma wspaniałe biuro. Współpraca z panią Kamilą i panią Kasią była czystą przyjemnością. Uśmiech na twarzy, pogoda ducha, kompetencje połączone wraz ze świetną organizacją pracy, płynnym kontaktem między stronami jak i obiegiem informacji.
W dzisiejszych czasach to rzadkość współpracować z tak życzliwymi i profesjonalnymi osobami. Z poważaniem."

 

Karolina Z., Warszawa

 

 

 


 

,,Poznaliśmy bardzo wielu pośredników i powiem w imieniu rodzinki, że współpraca z panem Bartoszem Wojcieszko-Kowalskim była najbardziej sympatyczna. Ogromna życzliwość, empatia i obiektywizm to cechy, które wróżą Panu wielkie powodzenie w zawodzie. Serdecznie dziękujemy i pozdrawiamy."

 

Lidia K. z rodziną, Wrocław

 


 

,,Chcielibyśmy podziękować za pośrednictwo w kupnie mieszkania na Saskiej Kępie, na ulicy Lipskiej. Od pierwszego kontaktu z firmą współpraca układała się bez zarzutu. Szczególnie dziękujemy niezwykle sympatycznemu panu Marcinowi Mrozowi. Jego aktywność i gotowość do współpracy, świetne rozeznanie w ofercie oraz znakomita umiejętność nawiązywania i podtrzymywania kontaktu z klientem doprowadziły transakcję do szczęśliwego finału. Z pełną odpowiedzialnością będziemy polecać współpracę z Państwa Zespołem. Serdecznie pozdrawiamy."

 

Dorota i Andrzej K., Lublin

 


 

,,Drogą mailową chciałabym podziękować oddziałowi Metrohouse w Gdańsku, a w szczególności pani Beacie Filipek i panu Rafałowi Strzyż za rzetelną pracę wykonaną przy sprzedaży mieszkania przy ul. Wejhera. Oboje wykazali pełen profesjonalizm i dużą dozę zrozumienia dla takiego laika jak ja, wielkie dziękuje i będę Państwa polecać."

 

Katarzyna C., Gdańsk

 

 

 


 

,,Od kilku miesięcy poszukiwałam razem z mamą niedrogiej kawalerki w Legionowie. Bez powodzenia. Zmęczona kolejnym, bezowocnym spotkaniem z agentami nieruchomości różnych firm, trafiłam na Metrohouse i panią Annę Chmielecką. I tu miłe zaskoczenie, bo pani Ania od pierwszego kontaktu była bardzo zaangażowana w moją sprawę. Przedstawiła konkretną ofertę mieszkań dopasowaną do moich potrzeb i finansów ( co w innych agencjach graniczyło z cudem). Od samego początku była dyspozycyjna ( będąc ze mną w stałym kontakcie telefonicznym i mailowym) i bardzo, ale to bardzo pomocna w poszukiwaniach upragnionego lokum. W rezultacie tej wspaniałej współpracy finalizuję właśnie kupno mieszkania dokładnie takiego o jakie mi chodziło. Pani Ani dziękowałam osobiście ale chciałam się podzielić moją opinią z Panem. Gratuluję tak wspaniałego, energicznego i zaangażowanego pracownika. Kupowałam zwykłą kawalerkę, ale byłam obsłużona jakbym kupowała apartament za milion dolarów. To miłe, że są jeszcze firmy i ludzie w których wyznacznikiem standardów świadczenia usług nie jest tylko zasobność portfela klienta, ale po prostu chęć pomocy i profesjonalne, indywidualne podejście. Jeśli przyjdzie mi kiedyś kupować inne mieszkanie, to tylko z panią Anią. Pozdrawiam."

 

Aneta K., Legionowo

 

 

 


 

,,Panowie, jako że wczoraj zakończyliśmy transakcję, chciałbym serdecznie podziękować panu Arturowi Zieziuli i Rafałowi Kowalskiemu, za pomoc i wsparcie - od znalezienia oferty do zamknięcia sprawy kredytem. Z Panem Arturem jeszcze będę się widział przy przekazaniu lokalu, będzie okazja podziękować osobiście :-)  PS. Kontakty do Panów mam, jak będzie okazja będę polecał :-)"

 

Paweł P., Warszawa

 


 

,,Szanowni Państwo, chciałam podziękować za świetna współpracę przy szukaniu mieszkania. Pan Janusz Tatar od 27.12 2012 r był moim agentem i dzięki jego wytrwałości, cierpliwości i zaangażowaniu  dzisiaj podpisałam umowę kupna u notariusza. Pan Janusz Tatar przez cały ten czas poszukiwań okazywał pełne zrozumienie i dyskrecję. Życzyłabym sobie w innych instytucjach mieć do czynienia z takimi profesjonalistami."

 

Katarzyna S., Kraków

 


 

,,Dziękuję za rzeczowy i bardzo skuteczny  udział w pośrednictwie zakupu lokalu przy Wirskiego. Współpraca z panem Wojciechem Żurawkiem należała do przyjemności. Wszelkie załatwiane formalności, w postaci chociażby przedstawiania odpowiednich dokumentów, umawiania notariusza, itp. były realizowane niezwłocznie i należycie. Cenię wysoki profesjonalizm w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Z poważaniem."

 

Mariusz K., Lublin

 


 

,,Poznaliśmy pana Maćka Kołodzińskiego w Kłodzku 01.07.2016 r. (w piątek), a 04.07.2016 r. podpisaliśmy we Wrocławiu akt notarialny, otrzymując klucze do upragnionego mieszkania w dniu następnym.

Jak to było możliwe?! Wszelkie rekordy zostały pobite. A dlaczego? Dlatego, Szanowny Pracodawco pana Maćka, że zatrudnia Pan pracownika bez reszty oddanego swojej pracy, który wykonuje ją z niezwykłą pasją, na cały zegar, wręcz z dynamiką i uporem. Dąży permanentnie w swojej służbie do pełnego zaspokajania oczekiwań, próśb, tzw. klienta - człowieka.

Pomimo wyrażania przez nas zadowolenia, akceptacji przedstawionego (oczywiście z pełnym zawodostwem) mieszkania, proponuje kolejne lokale do obejrzenia w Polanicy i Kłodzku - poświęcając niedzielny czas dla nas, starszych ludzi. Należy przy tym wyraźnie podkreślić, że w domu pana Maćka czeka na niego mała córeczka, która ma zaledwie kilka dni!!!

 Gratulacje i zdrówka, zdrówka, zdrówka! Uczciwość i rzetelność to słowa, które przyrzekliśmy sobie z panem Maćkiem na "dzień dobry" i z których pan Maciek w pełni się wywiązał, za co składamy serdeczne podziękowania. Życzymy zdrowia całej rodzince, a Panu Pracodawcy gratulujemy tak niezwykłego, profesjonalnego i uśmiechniętego pracownika. Z poważaniem."

 

Krystyna i Janusz D., Świdnica

 

 


 

,,Chciałabym podziękować panu Marcinowi Grodzkiemu, najlepszemu agentowi, z jakim miałam kontakt - za poświęcony czas oraz fachową i rzetelną pomoc przy negocjacjach oraz przy sprawdzeniu nieruchomości. Dzięki panu Marcinowi kupiłam wymarzone mieszkanie."

 

Anna M., Kielce

 

 

 

 

 

 

 


 

,,Уважаемый господин директор.
Хочу выразить свою благодарность Вашему сотруднику Андрею Парфенчику за его профессиональную помощь в подборе квартиры, оформлении документов и т.д.
Я очень довольна проделанной работой. Успехов Вам в работе. Спасибо."

 

С уважением, Тамила П.


 


 

,,Szanowny Panie Dyrektorze,
na Pana ręce pozwalam sobie przekazać podziękowania dla Pani Larysy Podleckiej.
 
Gratuluję pracownika, który odznacza się nie tylko wiedzą i znajomością rynku oraz wysokimi kompetencjami, zaangażowaniem i rzetelnością, ale także wysoką kulturą osobistą.
Moje kontakty z Panią Podlecką oceniam nie tylko przez pryzmat dobrze załatwionej sprawy, skutecznego, słownego i budzącego zaufanie działania, ale też w oparciu o moje doświadczenia z pracownikami innych biur nieruchomości.
 
Jestem również pełna uznania dla stosowanego przez Państwa firmę systemu mailowego powiadamiania klienta o działaniach, które Metrohouse podejmuje w związku z realizacją umowy. Ten jedyny w swoim rodzaju na rynku nieruchomości system powiadamiania i ankietowania jest dla mnie wyrazem szczególnej dbałości o klienta i świadczy o wypracowaniu i stosowaniu najwyższych standardów.
 
Życząc Panu osobiście, Pani Larysie Podleckiej i Państwa firmie wielu sukcesów, łączę wyrazy szacunku i serdeczne pozdrowienia."
 
Mirka G.

 

 

 


Masz pytania? Skontaktuj się z nami lub odwiedź najbliższe biuro Metrohouse.

+48 22 626 pokaż!

Wypełnij poniższy formularz:

Czy ten wpis okazał się przydatny? Udostępnij znajomym


Wyślij wiadomość mailem

Czy ten wpis okazał się przydatny?
Wyślij znajomym!


Wyślij wiadomość mailem

Nasi klienci powiedzieli

Z wdzięcznością informuję Dyrekcję Metrohouse w Warszawie, że wyjątkowo dobrze układa się moja współpraca w sprawie sprzedaży i kupna mieszkania z Panią Bożeną Gwiazdowską – Waszym pośrednikiem. Jest to osoba niezwykle uczynna, życzliwa i kompetentna. Moja współpraca na zasadzie umowy otwartej trwa nadal. Dziękuję

— Irena, Warszawa