We have just changed our website and some things need to be translated properly :-)
Sorry for inconvenience.
Construction in progress!
Stay tuned.
 
OKAZJE

 NOWOŚĆ!

Szukasz okazji? Zapraszamy do wyszukiwarki ofert po obniżonych cenach. Kliknij w banner:


 

Inwestowanie w nieruchomości[...] Rynek nieruchomości przestał być przewidywalny i korekta cen, której obecnie doświadczamy wcześniej bądź później się skończy. Jednak na razie trwa bardzo dobry okres, by kupić mieszkanie negocjując atrakcyjną cenę u sprzedającego. Kupujący powinni wykorzystać pozycję, w jakiej się dziś znaleźli.

fragment artykułu "Nadszedł czas na zakupy na rynku wtórnym mieszkań", M.Kania, M.Jańczuk, katalog Mazowieckich Targów Mieszkań 2009

Inwestowanie na rynku nieruchomości od zawsze było postrzegane jako bezpieczna lokata kapitału. W przeciwieństwie do naszych przodków lokujących swoje oszczędności w grunty, dziś mamy znacznie większe możliwości inwestycyjne. Polski rynek mieszkaniowy dostarcza nam szeroką gamę produktów w różnych standardach i w różnych segmentach cenowych w zależności od dalszego przeznaczenia, możliwości finansowych i długości inwestowania potencjalnego inwestora.

Dodatkowo rozwój usług bankowych daje możliwość wykorzystania dźwigni finansowej w celu zwielokrotnienia zysku osiągniętego z zainwestowanych pieniędzy. Inwestorem na rynku nieruchomości może być niemal każdy!


Aby ułatwić wybór ofert szczególnie atrakcyjnych z inwestycyjnego punktu widzenia, w naszym serwisie wprowadziliśmy specjalne oznaczenia wskazujące, które nieruchomości są zdaniem naszych specjalistów atrakcyjne ze względu na:
  • możliwości rozbudowy nieruchomości
  • możliwości przebudowy wewnętrznej i osiągnięcia wyższej wartości nieruchomości
  • spodziewany wzrost wartości rynkowej nieruchomości w okolicy
  • wzrost ceny dzięki większej atrakcyjności danej nieruchomości na tle lokalnego rynku nieruchomości
  • atrakcyjne stawki najmu na lokalnym rynku lub segmencie rynku nieruchomości
 
Czas wygenerowania strony:  0.122 sek.