We have just changed our website and some things need to be translated properly :-)
Sorry for inconvenience.
Construction in progress!
Stay tuned.
Strona główna Kredyty
Jaki kredyt wybrać?
Metrohouse to także grupa niezależnych analityków finansowych.
 
Będąc częścią grupy Metrohouse posiadamy najlepszą wiedzę jak szybko i sprawnie uzyskać kredyt na zakup nieruchomości. Posiadamy ofertę ponad dwudziestu banków, która jest cyklicznie uzupełniana o nowe produkty. Oferujemy pomoc w wyborze oraz załatwianiu formalności związanych z kredytem, bądź pożyczką hipoteczną. Nasi doradcy są najwyższej klasy specjalistami, którzy posiadają bogate doświadczenie na rynku kredytów hipotecznych.
 
Naszym celem jest wyselekcjonowanie i przedstawienie oferty banków stosownie do indywidualnych potrzeb klientów. Wiemy, że w obecnych czasach oferta musi być "uszyta na miarę", dlatego rozmawiamy z bankami, negocjujemy warunki standardowych ofert, a wszystko po to, by Klient podpisując umowę kredytową miał 100% gwarancji, że wybiera kredyt spełniający jego oczekiwania, a nie będący przykrym balastem.
rss
Twój Doradca Kredytowy
Wybór kredytu to poważna decyzja finansowa. Zobowiązanie to zaciągamy nawet na 30 lat. Ważne jest zatem, aby wybrać kredyt odpowiedni do swoich możliwości. Doradca pomoże Ci na wszystkich etapach prowadzących do uzyskania kredytu.
rss
Kredyt na różne cele
Kredyt hipoteczny to prosty sposób na własne mieszkanie, ale nie tylko. Kredytem hipotecznym mogą być finansowane inne cele związane z operacjami dokonywanymi na rynku nieruchomości.
rss
Inwestycje w nieruchomości
Zakup mieszkań pod wynajem staje się coraz popularniejszą formą inwestowania. Rentowność z takich inwestycji nawet trzykrotnie przewyższa średnie oprocentowanie lokat. Wsparcie kredytem hipotecznym często towarzyszy takim zakupom.
Czas wygenerowania strony:  0.049 sek.