Dom na sprzedaż, Piotrków Trybunalski, Wypoczynkowa

Numer zlecenia SDTUTY924
1 400 000 PLN 4 058 za m2
Powierzchnia:
345.0 m2
Liczba pokoi:
6
Liczba pięter:
0
Struktura:
Cegła
Rok budowy:
2012
Stan:
Podwyższony standard

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Dom
Miasto:
Piotrków Trybunalski
Ulica:
Wypoczynkowa
Powierzchnia:
345.0 m2
Liczba pięter:
0
Pokoje:
6
Kuchnia:
Kuchnia zamykana z oknem
Rodzaj własności:
Brak danych
Technologia budowy:
Cegła
Rodzaj budynku:
Budynek wolnostojący
Ogrzewanie:
Kominkowe
Dojazd:
Droga asfaltowa osiedlowa
Rok budowy
2012
Wielkość działki:
1200 m2
Parking:
Brak danych
 

Opis

Dom po generalnym do częściowego wykończenia. Ciekawa nieruchomość świerzo po remoncie, dom prezentuje się bardzo dobrze robi wrażenie, fajny rozkład pomieszczeń, wnętrze bardzo przestrzenne. Idealny dla klientów ceniących sobie komfort i swobodę. Do wykończenie według własnej aranżacji. Na podwórku świerzo zasiana trawa do tego wszystkiego piękny ogród przed domem. Okolica bardzo spokojna i przyjazna a zarazem blisko centrum, doskonały dojazd z trasy S8. Zapraszamy do kontaktu. 


Beautiful house after general renovation ready to move in. Interesting property newly renovated, the house looks very good makes an impression, nice layout of rooms, very spacious interior. Ideal for customers who value comfort and freedom. For your own arrangement. In the backyard freshly sown grass to all this beautiful garden in front of the house. The area is very quiet and friendly and at the same time close to the center, excellent access from the S8 route. Feel free to contact us.


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
9 575 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Łukasz Sadowski
Ekspert kredytowy Credipass
Piotrków Trybunalski, Wypoczynkowa
 Cena:  1 400 000 PLN
 Powierzchnia:   345.0  m2
 Liczba pokoi:  6

Piotr Firek

Agent