Działka na sprzedaż, Inowrocławski, Inowrocław

Numer zlecenia COHU170
1 180 000 PLN 301 za m2
Powierzchnia:
3 925 m2
Przeznaczenie:
Usługowa (u)
Wymiary :
31x130

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Usługowa (u)
Miasto:
Inowrocław
Lokalizacja:
Inowrocław
Powierzchnia:
3 925 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga gruntowa utwardzona
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis

3925 m2 terenu inwestycyjnego. Handel,Usługi, Mieszkania. Od ul. Toruńskiej do ul.Droga do Lotniska. Metrohouse ma przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży wyjątkowej działki inwestycyjnej położonej na terenie miasta Inowrocławia. Według MPZP nieruchomość jest przeznaczona pod Handel i Usługi, ale również pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, co stwarza duże możliwości dla deweloperów. O wyjątkowym charakterze tej nieruchomości świadczy też fakt, iż przylega ona do innej działki z naszej oferty ( działka nr. 4/4 obręb 5 ), a to daje łącznie ponad 11 000 m2 powierzchni, która może stanowić świetne podstawy do budowy skweru handlowego wraz z parkingiem lub prowadzenia innej działalności gospodarczej. Lokalizacja przy wyjeździe z Inowrocławia na Toruń i bliskość obwodnicy miasta w kierunku Bydgoszczy, Konina i Poznania to kolejne atuty tej nieruchomości. Zapraszam do zapoznania się z tą ofertą, gdyż stanowi ona okazję do realizacji niezwykłych inwestycji na terenie naszego miasta. Takie nieruchomości trafiają się niezwykle rzadko i powinny stanowić gratkę dla inwestorów.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
8 070 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Krzysztof Nowak
Ekspert kredytowy Credipass
Inowrocławski, Inowrocław
 Cena:  1 180 000 PLN
 Powierzchnia:   3 925  m2
 Liczba pokoi:  0

Mariusz Kaszak

Broker
Rating: 3.46 ?