Mieszkanie na wynajem, Warszawa, Śródmieście, Królewska

Numer zlecenia RODO603
2 900 PLN
Powierzchnia:
36.8 m2
Liczba pokoi:
2
Piętro:
6/10
Struktura:
Rama h
Rok budowy:
1969
Stan:
Do zamieszkania

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Wynajem
Rodzaj nieruchomości:
Mieszkanie
Miasto:
Warszawa
Ulica:
Królewska
Powierzchnia:
36.8 m2
Piętro:
6/10
Pokoje:
2
Kuchnia:
Kuchnia zamykana bez okna
Balkon:
Balkon
Rodzaj własności:
Własność
Technologia budowy:
Rama h
Wysokość czynszu:
850 PLN
Ogrzewanie:
Miejskie
Winda:
Tak
Widok:
Panorama miasta
Parking:
Brak danych

Opis

2 pokojowe mieszkanie na wynajem w rewelacyjnej lokalizacji w samym centrum Warszawy. Wyjątkowe mieszkanie na wynajem w sercu Warszawy na ul. Królewskiej, w pobliżu ul. Grzybowskiej i legendarnej ul. Próżnej, parku Mirowskiego i Ogrodu Saskiego. Doskonała lokalizacja - do metra Świętokrzyska 350m,150m do tramwaju i 50m do autobusu. Wokoło restauracje, kawiarnie, sklepy i punkty usługowe, centra handlowe, biurowce, teatry, kino ...
Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w zadbanym, wyremontowanym bloku mieszkalnym z lat 60-tych z windą. Mieszkanie składa się z 2 osobnych pokoi, zamykanej kuchni bez okna, łazienki i przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone (kuchenka gazowa, piekarnik, pralka, lodówka). W jednym pokoju jest duża, pojemna szafa. W jednym pokoju jest rozkładana kanapa, a w drugim podwójne łóżko. W łazience jest prysznic.
Czynsz najmu - 2900 zł plus opłaty ok. 850 zł, w tym prąd i gaz wg. zużycia (rachunków od dostawców).
Kaucja - 5.000 zł.
Okres najmu - 12 miesięcy.
Umowa najmu okazjonalnego. Idealne mieszkanie dla miłośników pięknego Śródmieścia Warszawy. Świetna lokalizacja, doskonale skomunikowana.
Dla singla lub pary.


2-room apartment for rent in a great location in the very center of Warsaw.
A unique apartment for rent in the heart of Warsaw on ul. Królewska, near ul. Grzybowska and the legendary ul. Próżna, Mirowski Park and Saski Garden. Perfect location - 350m to the Świętokrzyska metro, 150m to the tram and 50m to the bus. Surrounded by restaurants, cafes, shops and service outlets, shopping malls, office buildings, theaters, cinemas...
The apartment is located on the 6th floor in a well-kept, renovated apartment block from the 1960s with an elevator. The apartment consists of 2 separate rooms, a closed kitchen without a window, a bathroom, a hall and a balcony. The apartment is fully furnished and equipped (gas stove, oven, washing machine, fridge). One room has a large, roomy wardrobe. There is a fold-out sofa in one room and a double bed in the other. There is a shower in the bathroom.

Rent - PLN 2,900 plus fees approx. PLN 850, including electricity and gas acc. consumption (invoices from suppliers).

Deposit - PLN 5,000

Lease period - 12 months.

Occasional rental agreement.
An ideal apartment for lovers of the beautiful downtown of Warsaw. Great location, perfectly connected.
For a single or a couple.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Warszawa, Śródmieście, Królewska
 Cena:  2 900 PLN
 Powierzchnia:   36.8  m2
 Liczba pokoi:  2

Piotr Wypychowicz

Kierownik