20 sposobów na utrzymanie porządku w garderobie, cz.II

porządek w garderobie 1Podobał Wam się ostatni wpis dotyczący utrzymania porządku w garderobie? Chcielibyście poznać więcej sposobów? Dziś przedstawiamy II część poradnika. Przed Wami  kolejnych 10 prostych trików, które ułatwią Wam zachowanie ładu w miejscu przechowywania ubrań.

 

11. Używaj różnych koszy do segregacji prania:
oddzielnego na bieliznę, niż na resztę garderoby. Pozwoli to uniknąć gubienia poszczególnych jej części w praniu oraz niedopasowaniu skarpet ;)

12.  Nie zapomnij o zainstalowaniu haków po wewnętrznej stronie szafy i na ścianach, pozwoli to na zagospodarowanie niewykorzystanej przestrzeni paskami lub biżuterią. Kolejnym miejscem, w którym możesz umieścić haki, są drążki w szafie- to doskonałe miejsce na powieszenie torebek.

13.   Jeśli mieszkasz na małej powierzchni, użyj materiałowej zasłony lub przesuwnych drzwi, aby zaoszczędzić miejsce, które tracisz przy otwarciu tych tradycyjnych.

14.   Układaj t-shirty na półkach wzorami do góry – dzięki temu szybciej je rozpoznasz.

15.   Rób generalny porządek po każdej porze roku tak, aby w widocznym miejscu znajdowały się tylko ubrania, które faktycznie założysz w obecnym sezonie. Pozostałe zapakuj w pudełka i schowaj na dnie szafy. Nie zapomnij o regularnym pozbywaniu się ubrań, których nie nosisz - te, które nadają się do używania zawieź do najbliższego Ośrodka Pomocy Społecznej- sprawisz komuś radość :)

16.  Układaj ubrania wg. kolorów - ułatwi to dopasowanie poszczególnych elementów stroju do siebie, skracając czas porannego szykowania się do wyjścia.

17.  Umieść w garderobie lub we wnętrzu szafy duże lustro.

Unikniesz w ten sposób niepotrzebnego wychodzenia w trakcie przymiarek z pomieszczenia, a co za tym idzie- wynoszenia ubrań i zostawiania ich w innych częściach domu. Dobrym rozwiązaniem będzie umieszczenie otwieranego lustra z toaletką do trzymania biżuterii w środku.

18.   Walizki zajmują za dużo miejsca? Powieś je na samej górze ściany.
 

19.   Jak zmieścić więcej wieszaków w szafie? Połącz je uchwytami od puszek.

20.   Masz za dużo biżuterii? Nie musisz wydawać majątku na toaletki i kuferki.

Wystarczy, że posegregujesz je przy pomocy… pojemników do robienia lodu.
 

 Cz. I poradnika

 

 

Marzena Piotrowska


Masz pytania? Skontaktuj się z nami lub odwiedź najbliższe biuro Metrohouse.

+48 22 626 pokaż!

Wypełnij poniższy formularz:

Czy ten wpis okazał się przydatny? Udostępnij znajomym


Wyślij wiadomość mailem

Czy ten wpis okazał się przydatny?
Wyślij znajomym!


Wyślij wiadomość mailem

Nasi klienci powiedzieli

,,Chciałabym serdecznie podziękować za współpracę oraz sprawne przeprowadzenie transakcji. Szczególnie dziękuję Pani Monice Łopatce za profesjonalne wsparcie i cierpliwość do wszelkich moich wątpliwości. Dzięki Pani to była przyjemność. Życzę wielu sukcesów i zadowolonych klientów! "

— Anna K., Warszawa