O Metrohouse

Zapraszamy do skorzystania z usług Metrohouse!


O Metrohouse Franchise S.A.

Metrohouse Franchise S.A. jest operatorem największej w Polsce sieci biur nieruchomości. Jesteśmy obecni na polskim rynku nieruchomości od 2006 r. Pod naszą marką działa ponad 70 biur nieruchomości i 500 doradców. Każdego roku obsługujemy kilka tysięcy transakcji na rynku nieruchomości.

Oferta Metrohouse obejmuje pośrednictwo w obrocie nieruchomościami oraz pośrednictwo kredytowe realizowane przez niezależnych ekspertów kredytowych działających pod marką Metrofinance.

Właścicielem sieci jest Duna House Holding, jeden z największych w Europie środkowo-wschodniej graczy na rynku pośrednictwa nieruchomości.

 

Obok oddziałów własnych, sieć rozwija się dzięki biurom franczyzowym. Dzięki atrakcyjnej ofercie skierowanej do potencjalnych partnerów franczyzowych zwiększamy liczbę oddziałów i obszar terytorialny działania. W rezultacie naszego rozwoju klient otrzymuje możliwość korzystania z szerokiej oferty nieruchomości z całej Polski oraz szerokiej oferty finansowania zakupu kredytem hipotecznym.

 

MANAGEMENT Metrohouse Franchise S.AMisja Metrohouse

 

 


Połączenie spółek MH Usługi Wspólne S.A., MH Warszawa Sp. z o.o., MH Południe Sp. z o.o.

W dniu 31 lipca 2017 Zarządy spółek MH Usługi Wspólne S.A., MH Warszawa Sp. z o.o., MH Południe Sp. z o.o. podpisały plan połączenia niniejszych 3 spółek. W wyniku połączenia powstanie jedna spółka obsługująca działalność pośrednictwa w obrocie nieruchomościami na terenie całej Polski. Zarejestrowanie połączenia w Krajowym Rejestrze Sądowym planowane jest w czwartym kwartale 2017 r. Szczegóły w załączonych plikach.

 

Bilans_RZiS MH Południe Sp. z o.o. 30.06.2017.pdf

Bilans_RZiS MH Warszawa Sp. z o.o. 30.06.2017.pdf

Bilans_RZiS MH-Usługi Wspólne SA 30.06.2017.pdf

Plan połączenia MH-Usługi Wspólne_MH Warszawa_MH Południe 31.07.2017.pdf

 

 


Nasze usługi:

Pośrednictwo nieruchomości

Kredyty hipoteczne

Ubezpieczenia nieruchomości

 


Skontaktuj się z nami


Masz pytania? Skontaktuj się z nami lub odwiedź najbliższe biuro Metrohouse.

+48 22 626 pokaż!

Wypełnij poniższy formularz:

Czy ten wpis okazał się przydatny? Udostępnij znajomym


Wyślij wiadomość mailem

Czy ten wpis okazał się przydatny?
Wyślij znajomym!


Wyślij wiadomość mailem

Nasi klienci powiedzieli

,,Jeszcze raz bardzo dziękuję za doskonałą i profesjonalną obsługę. Praca Pana Grzędzińskiego i całej jego ekipy jest na najwyższym poziomie i godna polecenia dla innym klientom, których z całego serca życzę."

— Krystyna W., Kanada