Akcja Wynajmuj Bezpiecznie

Już wkrótce rozpoczynamy kolejną, piątą już edycję akcji edukacyjnej „Wynajmuj bezpiecznie”, której organizatorami jest portal szybko.pl i Metrohouse.  W tym roku skupimy się przed wszystkim na samej umowie najmu.

Celem kampanii jest uświadomienie studentom oraz młodym ludziom zagrożeń, z jakimi mogą się spotkać ze strony nieuczciwych właścicieli mieszkań oraz zdefiniowanie najważniejszych aspektów bezpiecznego wynajmu i skutecznego poszukiwania mieszkania lub stancji. Akcja będzie edukować na temat elementów umowy najmu oraz możliwych skutkach prawnych wynajmowania bez umowy.

Kampania będzie prowadzona przy współpracy z Parlamentem Studentów RP, portalem Onet.pl, students.pl oraz gazetą Rzeczpospolita.

W tym roku w ramach kampanii publikowane będą:


  • Raporty o kosztach wynajmu pokoju w akademiku, stancji i mieszkaniach

  • Wyniki ankiety wśród studentów w okresie lipiec-sierpień 2014.

  • Porady na temat skutecznego poszukiwania mieszkania

  • Informacje dotyczące prawidłowego sformułowania umowy wynajmu

  • Przykładowe umowy z właścicielami mieszkań.Wszystkich studentów zapraszamy do udziału w ankiecie.
https://docs.google.com/a/szybko.pl/forms/d/1GCX9ma44A3YTMMLdgexaZEipNEhdUB1Pgsqyo61B6gM/viewformMasz pytania? Skontaktuj się z nami lub odwiedź najbliższe biuro Metrohouse.

+48 22 626 pokaż!

Wypełnij poniższy formularz:

Czy ten wpis okazał się przydatny? Udostępnij znajomym


Wyślij wiadomość mailem

Czy ten wpis okazał się przydatny?
Wyślij znajomym!


Wyślij wiadomość mailem

Nasi klienci powiedzieli

,,Pragnę ze swojej strony podziękować za znalezienie klienta na wynajem mojego mieszkania. Pan Mirosław Koński będzie przeze mnie szczególnie dobrze zapamiętany, bo rzadko spotyka się w dzisiejszych czasach osobę, która nie dość, że zawsze jest dobrze do swojej roli przygotowana, to cechuje się wysoką kulturą osobistą, rzetelnością i dbałością o interesy swojego klienta."

— Sandra S., Marki