Akcja Wynajmuj Bezpiecznie

Już wkrótce rozpoczynamy kolejną, piątą już edycję akcji edukacyjnej „Wynajmuj bezpiecznie”, której organizatorami jest portal szybko.pl i Metrohouse.  W tym roku skupimy się przed wszystkim na samej umowie najmu.

Celem kampanii jest uświadomienie studentom oraz młodym ludziom zagrożeń, z jakimi mogą się spotkać ze strony nieuczciwych właścicieli mieszkań oraz zdefiniowanie najważniejszych aspektów bezpiecznego wynajmu i skutecznego poszukiwania mieszkania lub stancji. Akcja będzie edukować na temat elementów umowy najmu oraz możliwych skutkach prawnych wynajmowania bez umowy.

Kampania będzie prowadzona przy współpracy z Parlamentem Studentów RP, portalem Onet.pl, students.pl oraz gazetą Rzeczpospolita.

W tym roku w ramach kampanii publikowane będą:


  • Raporty o kosztach wynajmu pokoju w akademiku, stancji i mieszkaniach

  • Wyniki ankiety wśród studentów w okresie lipiec-sierpień 2014.

  • Porady na temat skutecznego poszukiwania mieszkania

  • Informacje dotyczące prawidłowego sformułowania umowy wynajmu

  • Przykładowe umowy z właścicielami mieszkań.Wszystkich studentów zapraszamy do udziału w ankiecie.
https://docs.google.com/a/szybko.pl/forms/d/1GCX9ma44A3YTMMLdgexaZEipNEhdUB1Pgsqyo61B6gM/viewformMasz pytania? Skontaktuj się z nami lub odwiedź najbliższe biuro Metrohouse.

+48 22 626 pokaż!

Wypełnij poniższy formularz:

Czy ten wpis okazał się przydatny? Udostępnij znajomym


Wyślij wiadomość mailem

Czy ten wpis okazał się przydatny?
Wyślij znajomym!


Wyślij wiadomość mailem

Nasi klienci powiedzieli

,,Szanowny Panie, chciałbym pochwalić profesjonalizm w pracy Pana Patryka Przewodowskiego. Jestem zaskoczony zaangażowaniem, z jakim podchodzi on do pracy. Piszę do Pana, ponieważ nigdy nie spotkałem pośrednika nieruchomości, który z taką pasją zajmował się swoimi klientami."

— Łukasz D., Warszawa