Otwarcie biura franczyzowego w ŁodziRozwój oddziałów franczyzowych Metrohouse & Partnerzy nabiera coraz szybszego tempa. Do naszego grona dołączyli Marcin Piech i Wojciech Skorupa - właściciele pierwszego oddziału franczyzowego M&P w Łodzi.

Oficjalne otwarcie oddziału nastąpiło 14.04.11. Spółkę reprezentowali Dorota Gierach-Nowak, Dyrektor ds. Franczyzy i Dyrektor Regionalny Mazowsza - Piotr Kerner. Oddział mieści się w lokalu z witrynami, ze świetną ekspozycją - przy ul. Nowomiejskiej 3.


Kontakt do oddziału

ul. Nowomiejska 3
91-414 Łódź
Tel. kom. +48 883 355 834
Tel. +48 42 207 92 72
biuro-lodz@metrohouse.pl

Godziny otwarcia:
pn-pt 10.00- 18.00
sb. 10.00 – 15.00
Właścicielom biura życzymy sukcesów na łódzkim rynku nieruchomości
oraz gratulujemy decyzji o dołączeniu do Metrohouse!Masz pytania? Skontaktuj się z nami lub odwiedź najbliższe biuro Metrohouse.

+48 22 626 pokaż!

Wypełnij poniższy formularz:

Czy ten wpis okazał się przydatny? Udostępnij znajomym


Wyślij wiadomość mailem

Czy ten wpis okazał się przydatny?
Wyślij znajomym!


Wyślij wiadomość mailem

Nasi klienci powiedzieli

,,Pan Maciej Kończak stanął na wysokości zadania wykazując się najwyższą kulturą w podejściu do klienta, ogromnym doświadczeniem i dużą wiedzą merytoryczną. Pan Maciej jest osobą bardzo cierpliwą i sumienną, która wnikliwie wsłuchuje się w potrzeby i oczekiwania klienta. Jednocześnie bardzo twórczo podchodzi do tematu, dzięki czemu w krótkim czasie pomógł nam znaleźć idealne mieszkanie."

— Michał C., Warszawa