Nieruchomość gruntowa z budynkiem po starej szkole

Dom na sprzedaż, Rawski, Biała Rawska gm, Szwejki Małe

Numer zlecenia BUMO090
480 000 PLN 800 za m2
Powierzchnia:
600.0 m2
Liczba pokoi:
0
Liczba pięter:
1
Struktura:
Cegła
Rok budowy:
1961
Stan:
Do remontu

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Dom
Miasto:
Szwejki Małe
Ulica:
Powierzchnia:
600.0 m2
Liczba pięter:
1
Pokoje:
0
Kuchnia:
Brak danych
Rodzaj własności:
Odrębna własność
Technologia budowy:
Cegła
Rodzaj budynku:
Wolnostojący
Ogrzewanie:
Węglowe
Dojazd:
Droga asfaltowa cicha
Rok budowy
1961
Wielkość działki:
11455 m2
Parking:
Brak danych
 

Opis

UROKLIWA NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA 1,1h z budynkiem po starej szkole o pow ponad 600 mkw!

Na sprzedaż UROKLIWA NIERUCHOMOŚĆ, wraz z działką w Szwejkach Małych k. Białej Rawskiej. Budynek po byłej szkole o powierzchni 600m2, zbudowany w latach 60tych. W późniejszym okresie mieściła się tam szwalnia. Nieruchomość piętrowa, częściowo podpiwniczona. Składająca się z około 30 otynkowach pomieszczeń. Przygotowana do remontu(zdemontowana stolarka okienna, drzwiowa, elementy ogrzewania itp).
Budynek wykonany w technologii tradycyjnej z cegły i pustaków, fundamenty wylewane ( przeszedł pozytywnie ekspertyzę fundamentów). Dach o konstrukcji drewnianej, kryty blachą.Po remoncie może pełnić wiele funkcji, w zależności od wizji inwestora. Może powtórnie zostać zaadaptowany na zakład produkcyjny, czy różnego rodzaju bazę noclegową- pensjonat lub hotel pracowniczy.
Ogromnym atutem tej nieruchomości jest fakt, że ten nietuzinkowy budynek znajduję się na dużej 1,1ha dzialce, przy głównej drodze publicznej o nawierzchni asfaltowej.
MPZP- UM użyteczność publiczna i zabudowa mieszkaniowa

Na sprzedaż UROKLIWA NIERUCHOMOŚĆ, wraz z działką w Szwejkach Małych k. Białej Rawskiej. Budynek po byłej szkole o powierzchni 600m2, zbudowany w latach 60tych. Nieruchomość piętrowa, częściowo podpiwniczona. Składająca się z około 30 pomieszczeń z działką o powierzchni ponad 1,1ha.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
3 283 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Rafał Kowalski
Ekspert kredytowy Credipass
Rawski, Biała Rawska gm, Szwejki Małe
 Cena:  480 000 PLN
 Powierzchnia:   600.0  m2
 Liczba pokoi:  0

Izabela Mechlińska

Agent nieruchomości