Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław

Numer zlecenia BURO538
960 120 PLN 13 813 za m2
Powierzchnia:
69.5 m2
Liczba pokoi:
4
Piętro:
3/5
Struktura:
Rok budowy:
2023
Stan:

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Mieszkanie
Miasto:
Wrocław
Ulica:
Powierzchnia:
69.5 m2
Piętro:
3/5
Pokoje:
4
Kuchnia:
Brak danych
Balkon:
Nie
Rodzaj własności:
Brak danych
Technologia budowy:
Brak danych
Wysokość czynszu:
Brak danych
Ogrzewanie:
Brak danych
Winda:
Tak
Widok:
Brak danych
Parking:
Brak danych

OpisZabudowę osiedla tworzą budynki o prostych, nowoczesnych formach i ponadczasowej estetyce podkreślonej przez duże przeszklenia oraz stonowaną kolorystykę. Zastosowane na elewacjach barwy: biała, szara i żółta doskonale komponują się z obecną na terenie inwestycji bujną zielenią. Jest ona niezwykle ważnym elementem całego założenia. Wewnętrzne dziedzińce, zaprojektowane jak ogrody pełne drzew, krzewów, kwiatów i ozdobnych gatunków traw, zapewniają mieszkańcom doskonałe miejsce do odpoczynku.
Projekt jest realizowany etapowo i w sumie obejmie 460 mieszkań. Wszystkie mieszkania posiadają balkony lub loggie, a cześć z nich, zlokalizowanych na parterach – ogródki oddzielone żywopłotami od przestrzeni ogólnodostępnych. W oknach mieszkań na parterach przewidziano rolety zewnętrzne. Części wspólne osiedla wyróżnia podwyższony standard. Na klatkach schodowych zaprojektowano posadzki gresowe i drewniane obudowy szachtów, a wejścia do wind otoczone są okładziną z aglomarmuru.
Budynki wielorodzinne wyposażone są w windy, komórki lokatorskie i garaż podziemny. W budynkach willowych na kondygnacji parteru znajdują się wózkownie.
W ramach zagospodarowania terenu zaprojektowano alejki, chodniki, plac zabaw, a także drogi i naziemne miejsca postojowe.Doskonały adres dla wszystkich, którzy cenią zaciszne, przyjazne otoczenie sprzyjające zachowaniu wewnętrznej równowagi. Bogactwo roślin, zielone przestrzenie wypełnione krzewami i klombami kwiatów tworzą wymarzone okoliczności dla błogiego relaksu i regeneracji sił. Niewątpliwą atrakcją stał się teren rekreacyjny zaaranżowany od południowej strony osiedla. Znajdują się w nim miejsca aktywnego wypoczynku i plac zabaw, dzięki którym świetnie spędzają tam czas zarówno dzieci, jak i dorośli. Sprzęty do ćwiczeń na powietrzu, miejsca idealne do gry i zabawy, ścieżki spacerowo-rowerowe zachęcają do wyjścia z domu oraz wspólnego delektowania się wolnymi chwilami. 

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
6 567 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Daniel Orlikowski
Ekspert kredytowy Credipass
Wrocław
 Cena:  960 120 PLN
 Powierzchnia:   69.5  m2
 Liczba pokoi:  4

Biuro Primse

Doradca ds. nieruchomości