Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław

Numer zlecenia CEBU298
657 720 PLN 18 015 za m2
Powierzchnia:
36.5 m2
Liczba pokoi:
1
Piętro:
3/10
Struktura:
Rok budowy:
2026
Stan:

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Mieszkanie
Miasto:
Wrocław
Ulica:
Powierzchnia:
36.5 m2
Piętro:
3/10
Pokoje:
1
Kuchnia:
Brak danych
Balkon:
Nie
Rodzaj własności:
Brak danych
Technologia budowy:
Brak danych
Wysokość czynszu:
Brak danych
Ogrzewanie:
Brak danych
Winda:
Tak
Widok:
Brak danych
Parking:
Brak danych

OpisNowoczesne osiedle nad Odrą, które jest realizowane etapowo. Inwestycję tworzą wielorodzinne budynki z garażami podziemnymi i komórkami lokatorskimi, a także niezbędna infrastruktura techniczna i zagospodarowanie terenu. Kilkupiętrowe budynki mieszczą mieszkania o układzie od 1 do 5 pokoi, z balkonami lub tarasami. We wszystkich lokalach montowane są antywłamaniowe drzwi wejściowe i wideodomofony, a w tych zlokalizowanych na parterze i posiadających tarasy – dodatkowo rolety zewnętrzne. Usytuowane na Starym Mieście łączy w sobie zalety położenia nieopodal rzeki i terenów rekreacyjnych z wygodą życia w sąsiedztwie centrum oraz intensywnie rozwijającej się Kępy Mieszczańskiej. To doskonała lokalizacja zapewniająca dostęp do rozbudowanej infrastruktury miejskiej i zaplecza edukacyjnego. W sąsiedztwie znajdują się liczne tereny zielone i spacerowe nad Odrą oraz parki, zapewniające mieszkańcom kontakt z naturą i przestrzeń do rekreacji.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
4 498 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Daniel Orlikowski
Ekspert kredytowy Credipass
Wrocław
 Cena:  657 720 PLN
 Powierzchnia:   36.5  m2
 Liczba pokoi:  1

Biuro Primse

Doradca ds. nieruchomości