Działka budowlana na wsi w malowniczym miejscu

Działka na sprzedaż, Wołomiński, Dąbrówka gm, Zaścienie

Numer zlecenia CEXY301
199 000 PLN 108 za m2
Powierzchnia:
1 850 m2
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Wymiary :
25x74

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Miasto:
Zaścienie
Lokalizacja:
Zaścienie
Powierzchnia:
1 850 m2
Media:
Woda, Elektryczność, Gaz
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga gruntowa utwardzona
Zagospodarowanie:
Trawa

Opis

Niepowtarzalna oferta zakupu działki o metrażu 1850 m2 w całości lub części

Polecam możliwość zakupu działki budowlanej w malowniczej mazowieckiej miejscowości Zaścienie. Działka w regularnym kształcie prostokąta, w drugiej linii zabudowy od ulicy w której mamy wszystkie media. Usytuowanie działki pozwala nam na budowę dużego domu rodzinnego, możliwość zagospodarowania dużego ogrodu na części działki to dodatkowy atut. Miejscowość prężnie się rozwija, w okolicy powstają nowoczesne budynki jednorodzinne i siedliska, domy "typu stodoła" . Szybki dojazd do gminy Dąbrówka, do trasy S8, do szkół . Jednocześnie z uwagi na dawne tereny rolnicze, niską i rzadką zabudowę oraz okoliczne tereny zielone, łąki, lasy jest to zupełnie ciekawe miejsce do wygodnego życia, w stylu podmiejskim. Sama nieruchomość jest w trakcie podziału na dwie części , zatem niebawem będzie możliwość zakupu też mniejszej części po około 1000 m kwadratowych w tedy w niższej cenie.

Działka budowlana pod wyszukaną, oryginalną zabudowę jednorodzinną położona w gminie Dąbrówka, wokół zielone krajobrazy, łąki, malownicze pola, niewielkie lasy, blisko trasy ekspresowej S8. To miejsce daje wiele ciekawych możliwości jednocześnie pozostaje dogodny dojazd do większych miast

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
1 361 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Wioletta Kornet
Ekspert kredytowy Credipass
Wołomiński, Dąbrówka gm, Zaścienie
 Cena:  199 000 PLN
 Powierzchnia:   1 850  m2
 Liczba pokoi:  0

Artur Buchowicz

Agent nieruchomości