Sprzedaż, obiekt, Pabianice, Centrum

Numer zlecenia COZA312
25 000 000 PLN 507 za m2
Powierzchnia:
0.0 m2
Liczba zabudowań:
0
Typ:

Opis

Prezentowana Państwu koncepcja, wraz z jej wizualizacją, dotyczy zmiany przeznaczenia nieruchomości na wielofunkcyjny obiekt o charakterze handlowym, biurowym i logistyczno magazynowym.

Koncepcja, wraz z jej wizualizacją, dotyczy zmiany przeznaczenia nieruchomości na wielofunkcyjny obiekt o charakterze handlowym, biurowym i logistyczno magazynowym:
1) 19.980 m.kw. powierzchni handlowej w wielobranżowej galerii handlowej poprzez modernizację istniejących powierzchni użytkowych.
2) 6.100 m.kw. powierzchni magazynowej, głownie na potrzeby jednostek handlowych ulokowanych w galerii handlowej, z uwzględnieniem powierzchni magazynowej dla dużego operatora detalicznego, poprzez modernizację istniejących powierzchni użytkowych przeznaczonych na ten cel.
3) 4.450 m.kw. powierzchni biurowej, poprzez modernizację istniejących powierzchni biurowych (2.650 m.kw.) oraz nadbudowę 4 kondygnacji budynku biurowego (1.800 m.kw.).
4) 18.780 m.kw. powierzchni logistyczno-magazynowej, poprzez modernizację istniejących powierzchni użytkowych.
5) 527 miejsc postojowych, usytuowanych w nowo wybudowanym budynku na 248 miejsc oraz poprzez wykorzystanie wolnego terenu na nieruchomości.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
103 728 PLN / miesiąc
30 lat

Twój analityk kredytowy
Aleksandra Urbankiewicz
Analityk kredytowy Metrofinance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
520 927 PLN