Obiekt na sprzedaż, Działdowski, Działdowo gm, Księży Dwór

Numer zlecenia DAPO825
1 150 000 PLN 1 735 za m2
Powierzchnia:
663.0 m2
Liczba zabudowań:
2
Typ:
Zakład produkcyjny

Opis

Sprzedam dobrze prosperujący zakład produkcyjny z bazą krajowych kontrahentów.

Do sprzedaży dobrze prosperujący zakład produkcyjny wraz z domem posadowiony na działce o powierzchni 2832 m2. Nieruchomość położona jest w miejscowości Księży Dwór, w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie działdowskim, w gminie Działdowo. Zakład specjalizuje się w produkcji obuwia - baletki, od ponad 20 lat. Duża przestrzeń produkcyjna daje również możliwość przebranżowienia. Dom mieszkalny o powierzchni całkowitej 263 m2, w którym znajdują się dwie kuchnie, dwie łazienki, jedno WC, sześć pokoi, dwa przedpokoje. Dom jest podpiwniczony w 3/4 części. Ogrzewanie gazowe, nowe, z roku 2020. Zakład produkcyjny składa się z dwóch części tj. starej z roku 1985 i nowej zmodernizowanej w roku 2015. W budynku zakładowym znajdują pomieszczenia: sklep, krojownia, trzy szwalnie, dwa magazyny, szatnia, pomieszczenie socjalne, pomieszczenie porządkowe, dwa łączące przejścia do budynków, przedsionek, WC, wiatrołap oraz garaż jednostanowiskowy o łącznej powierzchni użytkowej 400 m2.

Zapraszam do zapoznania się ze szczegółową ofertą. W skład oferty nie wchodzi wyposażenie linii produkcyjnej.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
4 771 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Katarzyna Hołownia
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
29 536 PLN
Działdowski, Działdowo gm, Księży Dwór
 Cena:  1 150 000 PLN
 Powierzchnia:   663.0  m2
 Liczba pokoi:  2

Agnieszka Różańska

Agent nieruchomości