Działka 0,69 ha wraz z zabudowaniami

Lokal na sprzedaż, Miechowski, Charsznica, Miechów-Charsznica

Numer zlecenia DYLO652
295 000 PLN 50 za m2
Powierzchnia:
5 900.0 m2
Liczba pomieszczeń:
1
Piętro:
4/4
Struktura:
Cegła
Rok budowy:
Stan:
Do remontu

Opis

Miechów Charsznica, budynek produkcyjno magazynowy, wysokość 18 m, działka 0,69 ha

Atrakcyjny teren inwestycyjny o powierzchni 5900 m2 zlokalizowany w centrum Charsznicy. Na terenie działki znajdują się zabudowania po Zakładach Przemysłowych, w skład których wchodził duży budynek produkcyjno magazynowy (4 kondygnacje wraz z 12 betonowymi silosami, wysokość budynku 18 m), budynek administracyjny. Budynki do remontu. Obiekt dobrze skomunikowany z dużym potencjałem inwestycyjnym, Nieruchomość położona jest w przy działającej stacji kolejowej, na terenie nieruchomości znajdowała się bocznica kolejowa (obecnie jest rozebrana). Przy bocznicy znajduje się rampa o szerokości od 1,5-2 m. Przeznaczenie nieruchomość zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania terenu: działalność produkcyjno-magazynową, działalność usługowa, handel hurtowy i detaliczny. Po więcej informacji zapraszam do kontaktu.

Atrakcyjny teren ponad 0,5 ha z budynkami do zagospodarowania.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
1 899 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Adrian Koziara
Ekspert kredytowy Credipass
Miechowski, Charsznica, Miechów-Charsznica
 Cena:  295 000 PLN
 Powierzchnia:   5 900.0  m2
 Liczba pomieszczeń:  1

Anna Stanuch Pyrich

Doradca ds. nieruchomości
Rating: 4 ?