Lokal na sprzedaż, Gdańsk, Morena

Numer zlecenia FOLA131
104 000 PLN 6 753 za m2
Powierzchnia:
15.4 m2
Liczba pomieszczeń:
1
Piętro:
Parter/4
Struktura:
Cegła
Rok budowy:
2007
Stan:
Normalny

Opis

Jednostanowiskowy garaż na zamkniętym osiedlu

Na nowego właściciela czeka garaż jednostanowiskowy wbudowany w bryłę bloku mieszkalnego przy ulicy Morenowe Wzgórze. Osiedle jest terenem zamkniętym, bezpiecznym. Brama garażowa marki Hormann, prowadzi nas do zadbanego, suchego wnętrza o powierzchni 15,4m2. W środku gniazdka wtykowe oraz oświetlenie. Garaż jest ciepły, otoczony budynkiem z każdej (oprócz bramy) strony - pod garażem znajduje się hala z miejscami postojowymi.

Garaż posiada księgę wieczystą oraz własny licznik prądu.

Obecni właściciele uzależniają sprzedaż garażu od znalezienia kupca na ich mieszkanie w tym samym budynku. Opcja zakupu samego miejsca postojowego będzie możliwa tylko w przypadku, gdy mieszkanie zostanie sprzedane bez chęci dokupienia garażu przez nowego właściciela.

Pełna oferta mieszkania dostępna pod linkiem:

https://metrohouse.pl/nieruchomosc/HUZE180/nieruchomosc-na-sprzedaz-mieszkanie-gdansk-jasien-morenowe-wzgorze/!/caller/L2JpdXJhLW5pZXJ1Y2hvbW9zYy0yMjM5Lw%3D%3D___ref___HUZE180

Dzięki dużej powierzchni garażu jest on doskonały zarówno jako miejsce postojowe jak i magazyn. Przestrzeń można zaaranżować dowolnie dostawiając regały.

To doskonała inwestycja na użytek własny lub pod wynajem.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
669 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Ryszard Jesionowski
Ekspert kredytowy Credipass
Gdańsk, Morena, Morena
 Cena:  104 000 PLN
 Powierzchnia:   15.4  m2
 Liczba pomieszczeń:  1

Sara Stańczak

Broker nieruchomości