Działka na sprzedaż, Strzyżowski, Strzyżów gm, Strzyżów

Numer zlecenia HAZA913
150 000 PLN 69 za m2
Powierzchnia:
2 182 m2
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Wymiary :
34X61

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Miasto:
Strzyżów
Lokalizacja:
Strzyżów
Powierzchnia:
2 182 m2
Media:
Woda, Elektryczność, Kanalizacja, Gaz
Ogrodzenie::
Siatka z bramą
Dojazd:
Droga polna
Zagospodarowanie:
Trawa

Opis

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną w Strzyżowie o powierzchni około 22 ary z pięknym widokiem.

Nieruchomość gruntowa zlokalizowana w Strzyżowie w stosunkowo bliskiej odległości od centrum miasta a zarazem cichej i spokojnej okolicy otoczonej drzewami . Działka o kształcie zbliżonym do regularnego prostokąta o wymiarach 34 m na 61 m. Powierzchnia działki to około 22 ary która jest lekko nachylona i w chwili obecnej porośnięta trawą, Dojazd do działki o długości około 20 metrów droga polna na którą wjeżdżamy bezpośrednio z drogi asfaltowej. Działka posiada ustalenia warunków zabudowy z 2014 roku. W bliskiej okolicy dominuje zabudowa jedno rodzinna. Wszystkie niezbędne media tj gaz, prąd, woda i kanalizacja znajdują się tuż obok działki w odległości kilkunastu metrów. W chwili obecnej działka jest ogrodzona z dwóch stron.

Jeżeli Szukasz działki budowlanej i zależy ci na pięknym widoku i cichej i spokojnej okolicy to ta działka spełni wszystkie Twoje wymagania.
Zachęcam do obejrzenia działki podczas prezentacji. W tym celu proszę o kontakt telefoniczny podczas którego udzielę więcej informacji.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
1 026 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Marcin Popek
Ekspert kredytowy Credipass
Strzyżowski, Strzyżów gm, Strzyżów
 Cena:  150 000 PLN
 Powierzchnia:   2 182  m2
 Liczba pokoi:  0

Kamil Tomkowicz

Ekspert ds. nieruchomości