Historyczna kamienica z 1923 r. w Puławach

Obiekt na sprzedaż, Puławski, Puławy gm, Puławy

Numer zlecenia HERY299
5 100 000 PLN 2 526 za m2
Powierzchnia:
2 018.8 m2
Liczba zabudowań:
1
Typ:
Kamienica

Opis

Zadbana, częściowo użytkowana kamienica w doskonałej lokalizacji w centrum Puław.

Na sprzedaż historyczna kamienica w ścisłym centrum, przy jednej z głównych ulic miasta.
Dwupiętrowy, murowany budynek z poddaszem użytkowym, częściowo podpiwniczony, z ok. 1923 r.; przybudówka zbudowana w 1970 r. Kamienica ma kształt zbliżony do litery U z reprezentacyjnym frontem z tarasem, balkonami i attyką od północnego-wschodu. Pomiędzy skrzydłami bocznymi dziedziniec zamknięty ogrodzeniem z bramą, 3 klatki schodowe. Wszystkie media miejskie, klimatyzacja w wybranych pomieszczeniach, instalacja alarmowa. Podczas remontu w 2012 r. wymieniono pokrycie dachu (blacha), wyremontowano elewację, sale operacyjne na parterze i salę konferencyjną oraz korytarz na 2 piętrze.
Kamienica ma charakter usługowo-mieszkaniowy. Obecnie funkcjonuje tu oddział banku, restauracja, salon kosmetyczny, sklep i zakład szewski. W budynku wyodrębniono 4 lokale mieszkalne: po jednym na 1 i 2 piętrze i dwa na poddaszu. Wszystkie mieszkania są wynajmowane.
Budynek wpisany jest do gminnej ewidencji zabytków.

W kamienicy mieścił się kiedyś znany hotel i restauracja, a także kino.
Historyczny obiekt z potencjałem, do wykorzystania pod siedzibę firmy, różnego rodzaju usługi, lokale handlowe i mieszkaniowe, zgodnie z zamierzeniem przyszłego właściciela.


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
32 829 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Marek Zych
Ekspert kredytowy Credipass
Puławski, Puławy gm, Puławy
 Cena:  5 100 000 PLN
 Powierzchnia:   2 018.8  m2
 Liczba zabudowań:  1

Joanna Sawicka-Mordak

Broker nieruchomości