Działka na sprzedaż, Tarnobrzeg pow, Tarnobrzeg gm, Tarnobrzeg

Numer zlecenia HIMI556
500 000 PLN 167 za m2
Powierzchnia:
3 002 m2
Przeznaczenie:
Rekreacyjna
Wymiary :
18m x 175,

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Rekreacyjna
Miasto:
Tarnobrzeg
Lokalizacja:
Tarnobrzeg
Powierzchnia:
3 002 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga polna
Zagospodarowanie:
Bez zagospodarowania

Opis

Działka nad jeziorem tarnobrzeskim to idealne miejsce na odosobnienie i aktywny wypoczynek.

Działka nad jeziorem Tarnobrzeskim o powierzchni 0,3002 ha jest doskonałą inwestycją z myślą o domkach na wynajem lub oazą spokoju dla zmęczonych miejskim zgiełkiem. Lokalizacja jest wyjątkowa, otoczona lasem, co zapewnia ciszę i spokój. Znajduje się zaledwie 330 m od tafli wody, co sprawia, że jest to idealne miejsce dla miłośników sportów wodnych.
Należy zaznaczyć, że na działce znajduje się również wąwóz, który można wykorzystać np. pod park linowy lub inne atrakcje. Dodatkowo, teren jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod usługi turystyczne, co otwiera wiele możliwości dla potencjalnego inwestora.
Ta działka jest idealnym wyborem dla klientów ceniących kontakt z naturą i uprawianie sportów wodnych. Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą lub potrzebujesz więcej informacji, proszę o kontakt.

Działka rekreacyjna nad jeziorem Tarnobrzeskim - idealne miejsce na odosobnienie i aktywny wypoczynek. Doskonała lokalizacja, piękne widoki i liczne atrakcje. Duży potencjał inwestycyjny.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
3 420 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Marcin Popek
Ekspert kredytowy Credipass
Tarnobrzeg pow, Tarnobrzeg gm, Tarnobrzeg
 Cena:  500 000 PLN
 Powierzchnia:   3 002  m2
 Liczba pokoi:  0

Maria Kozłowska

Doradca ds. nieruchomości