Działka w miejscowości turystycznej, Trelkówko.

Działka na sprzedaż, Szczycieński, Szczytno gm, Trelkówko

Numer zlecenia HOHE040
490 000 PLN 104 za m2
Powierzchnia:
4 700 m2
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Wymiary :
96,70/50,60/101,40/48,90

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Miasto:
Trelkówko
Lokalizacja:
Trelkówko
Powierzchnia:
4 700 m2
Media:
Woda, Elektryczność
Ogrodzenie::
Siatka z bramą
Dojazd:
Droga asfaltowa ruchliwa
Zagospodarowanie:
Trawa

Opis

Działka z mediami, 400 m od atrakcyjnego Jeziora Sasek Wielki.

Działka o nr 30/57 w turystycznej miejscowości Trelkówko, o powierzchni 47 arów. Na działce są 2 blaszane garaże o powierzchni 36 m2 oraz 15 m2. Prąd, woda gminna,ujęcie własne - studnia 30m, internet (światłowód) na działce. Dojazd drogą asfaltową i gruntową utwardzoną. Nieruchomość częściowo ogrodzona siatką 2300 m2, z brama wjazdową. W MPZP widnieje jako działka mieszkaniowa-jednorodzinna. Jest pozwolenie na budowę - dom jednorodzinny z ekologicznym szambem. Na działce posadzony jest młody las, który został zagrzybiony, aktualnie rosną w nim borowiki oraz kozaki. W odległości 7km od nieruchomości położone jest miasto Szczytno oraz 30km - miasto Biskupiec.

Trelkówko - mazurska wieś, która z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony turystów. Zasługą tak licznych odwiedzin tego miejsca jest niesamowicie czyste Jezioro Sasek Wielki z licznymi trasami kajakowymi, m.in. szlak kajakowy Saską na południe do Sawicy.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
3 351 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Maria Gruszycka-Glabas
Ekspert kredytowy Credipass
Szczycieński, Szczytno gm, Trelkówko
 Cena:  490 000 PLN
 Powierzchnia:   4 700  m2
 Liczba pokoi:  0

Milena Turska

Agent nieruchomości