Warsztat 3-stanowiskowy z posadzką przemysłową

Obiekt na sprzedaż, Krakowski, Kocmyrzów-Luborzyca, Kocmyrzów

Numer zlecenia HONY885
3 100 000 PLN 7 750 za m2
Powierzchnia:
400.0 m2
Liczba zabudowań:
2
Typ:
Zakład produkcyjny

Opis

W cenie dwie nieruchomości. Bardzo duży warsztat 3-stanowiskowy z domem i dużą działką

Oferujemy do sprzedaży bardzo dobrze utrzymany garaż 3-stanowiskowy oraz dom jednorodzinny wraz z lokalem, który służy jako zakład fryzjerski. Lokal mieści się na parterze i ma oddzielne wejście. Garaż jest 200-metrowy z 3 oddzielnymi stanowiskami i wjazdami. Nad garażem znajdowało się wcześniej biuro firmy. Teraz siłownia i część robocza. Wylana posadzka przemysłowa na całej powierzchni garażu.

Dom jednorodzinny bardzo dobrze ogrzany. Bardzo niskie koszty ogrzewania (ok.250 zł miesięcznie) gazowego. Sam piec firmy Viessman bardzo nowoczesny. Na garażu zamontowana instalacja fotowoltaiczna. Generalnie jest w stanie pokryć koszty zapotrzebowania w energię w 100%. Woda gminna i dodatkowo w budynku mieszkalnym znajduje się najwyższej klasy filtr wody. Bardzo duża działka budowlana 39 arów pozwala na rozbudowę infrastruktury. Jest możliwość wydzielenia minimum 3 oddzielnych działek wraz z drogą dojazdową.
Obok budynku piękna i oświetlona wiata rekreacyjna.

Nieruchomość idealnie nadaje się warsztat samochodowy lub wulkanizacyjny. Wcześniej byłą tam prowadzona produkcja balustrad. Dodatkowo w pełni wyposażony zakład fryzjerski. Sam budynek mieszkalny dodatkowo z możliwością zaadoptowania podpiwniczenia oraz poddasza.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
19 955 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Rafał Koziara
Ekspert kredytowy Credipass
Krakowski, Kocmyrzów-Luborzyca, Kocmyrzów
 Cena:  3 100 000 PLN
 Powierzchnia:   400.0  m2
 Liczba zabudowań:  2

Artur Kędzierski

Doradca ds. nieruchomości