OKAZJA, 42a, dom 200m2, cicha i zielona okolica.

Dom na sprzedaż, Kazimierski, Kazimierza Wielka gm, Kazimierza Wielka

Numer zlecenia KABE213
450 000 PLN 2 250 za m2
Powierzchnia:
200.0 m2
Liczba pokoi:
3
Liczba pięter:
1
Struktura:
Pustak
Rok budowy:
1983
Stan:
Do remontu

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Dom
Miasto:
Kazimierza Wielka
Ulica:
Powierzchnia:
200.0 m2
Liczba pięter:
1
Pokoje:
3
Kuchnia:
Kuchnia z jadalnią
Rodzaj własności:
Odrębna własność
Technologia budowy:
Pustak
Rodzaj budynku:
Wolnostojący
Ogrzewanie:
Na ekogroszek
Dojazd:
Droga asfaltowa cicha
Rok budowy
1983
Wielkość działki:
42 m2
Parking:
Brak danych
 

Opis

Młode rodziny z dziećmi, rodzice pracujący w Krakowie, klimat beztroskiego życia w zgodzie z naturą.

Mam przyjemność zaprezentować niezwykłą nieruchomość, która emanuje historią i potencjałem. To urokliwy, stary dom, który czeka na swojego nowego właściciela, gotowego do rozbudowy i przemiany w wymarzone miejsce zamieszkania lub inwestycji.
Nieruchomość ta położona jest w malowniczej i spokojnej okolicy, gdzie panuje niezakłócona cisza i harmonia z naturą. To miejsce, w którym poranna kawa smakuje wyjątkowo, a wieczorem zachód słońca zapiera dech w piersiach. Otaczająca przyroda sprzyja relaksowi i ucieczce od zgiełku miejskiego życia.
Dodatkowym atutem jest budynek gospodarczy, który pomieści aż dwa samochody. To idealne miejsce na przechowywanie pojazdów, narzędzi, czy pasji związanych z majsterkowaniem. Ten budynek oferuje także potencjał do przekształcenia go na pomieszczenie hobby lub pracownię.
Poddasze tego domu, które czeka na adaptację, to prawdziwa perełka tej oferty. Możesz stworzyć tam kolejne pomieszczenia, sypialnie, gabinet, pokój rozrywki, wybór zależy od Ciebie.

Istnieje także fascynująca opcja stworzenia drugiego niezależnego mieszkania. To doskonałe rozwiązanie zarówno dla rodzin wielopokoleniowych, jak i dla tych, którym niezbędna jest dodatkowa przestrzeń.
To jest to miejsce, które spełni Twoje oczekiwania. Nie zwlekaj, spełnij swoje marzenia.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
3 078 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Paweł Wośko
Ekspert kredytowy Credipass
Kazimierski, Kazimierza Wielka gm, Kazimierza Wielka
 Cena:  450 000 PLN
 Powierzchnia:   200.0  m2
 Liczba pokoi:  3

Przemysław Sobczyk

Doradca ds. nieruchomości