Obiekt na sprzedaż, Tarnobrzeg pow, Tarnobrzeg gm, Tarnobrzeg

Numer zlecenia KYSU320
450 000 PLN 1 642 za m2
Powierzchnia:
274.0 m2
Liczba zabudowań:
1
Typ:
Restauracja

Opis

Zabytkowy Budynek Oficyny Pałacowej - możliwość odbudowy i dofinansowania.

Budynek oficyny pałacowej o pow. zabud. 274 m2, zlokalizowany na działce 2453 m2 jest zabytkiem architektury, wpisanym do rejestru zabytków dec. Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków w Tarnobrzegu. Obiekt wybudowany pod koniec XIX wieku, stanowił uzupełnienie dóbr Zespołu Pałacowego w Mokrzyszowie. Pierwotnie był oficyną pałacową, jednak po II wojnie został przekształcony na mieszkania komunalne. Obecnie wymaga gruntownej odbudowy pod nadzorem Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków. Opracowano projekt odbudowy wraz z przebudową wnętrz z czterema podprojektami. Istnieje możliwość skorzystania z dofinansowania - dotacji nawet do 100% nakładów na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane, oferowanego przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Jeżeli jesteś zainteresowany nabyciem zabytkowej oficyny pałacowej i podjęciem prac odbudowy pod czujnym okiem Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków zapraszam do kontaktu. Projekt dostępny do wglądu. Podana cena jest ceną netto.

Po zakończeniu odbudowy i przebudowy, obiekt miałby przeznaczenie jako budynek usługowy z funkcją mieszkalną - lokal gastronomiczny z pokojami gościnnymi. Jeżeli jesteś zainteresowany nabyciem i odzyskaniem dawnej świetności tego wyjątkowego obiektu - ta nieruchomość jest dla ciebie.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
2 897 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Marcin Popek
Ekspert kredytowy Credipass
Tarnobrzeg pow, Tarnobrzeg gm, Tarnobrzeg
 Cena:  450 000 PLN
 Powierzchnia:   274.0  m2
 Liczba zabudowań:  1

Maria Kozłowska

Doradca ds. nieruchomości