Działka na sprzedaż, Działdowski, Rybno gm, Rybno

Numer zlecenia LAGO722
520 000 PLN 44 za m2
Powierzchnia:
11 826 m2
Przeznaczenie:
Rolna
Powierzchnia :
.

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Rolna
Miasto:
Rybno
Lokalizacja:
Rybno
Powierzchnia:
11 826 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga asfaltowa osiedlowa
Zagospodarowanie:
Bez zagospodarowania

Opis

Działka z linią brzegową oraz zabudowana nieużytkowanymi budynkami.

Oferujemy kompleks dwóch działek - jedna o powierzchni 5266 mkw zabudowana jest budynkiem mieszkalnym oraz dwoma gospodarczymi. Budynki nieużytkowane od lat, dają idealną możliwość aranżacji na własne potrzeby, lub zburzenia w celu postawienia nowych. Druga z oferowanych działek o powierzchni 6560 mkw znajduje się w pierwszej linii brzegowej jeziora Zarybinek. Miejscowość położona w sąsiedztwie jezior i lasów. Doskonałe miejsce na rozwój własnej działalności. Dzięki istnieniu licznych walorów krajobrazowych i przyrodniczych, takich jak: jeziora: Grądy, Gronowskie, Hartowiec, Lesiak, Neliwa, Rumian, Rybno, Tarczyńskie, Zarybinek, Welski Park Krajobrazowy, rezerwaty przyrody i obszary chronionego krajobrazu, daje duży potencjał rozwojowy turystyki, a szczególnie agroturystyki.

Przy zakupie nieruchomości należy doliczyć koszty notarialne, podatek PCC w wysokości 2% oraz wynagrodzenie biura w wysokości 1,23%

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
3 556 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Szymon Bączek
Ekspert kredytowy Credipass
Działdowski, Rybno gm, Rybno
 Cena:  520 000 PLN
 Powierzchnia:   11 826  m2

Krystyna Jurkiewicz

Lider sprzedaży
Rating: 4 ?