Kalisz Centrum kamienica 13 mieszkań 2 lokale

Obiekt na sprzedaż, Kalisz pow, Kalisz gm, Kalisz, Śródmiejska

Numer zlecenia LAMI267
4 200 000 PLN 4 421 za m2
Powierzchnia:
950.0 m2
Liczba zabudowań:
1
Typ:
Kamienica

Opis

Kalisz Centrum kamienica 13 mieszkań 2 lokale użytkowe całkowita pow. 950m2 idealne pod wynajem

Tylko u nas dostępna unikatowa kamienica o powierzchni 950 m2, położona w samym sercu Kalisza. Idealna propozycja inwestycyjna dla kogoś poszukującego lokali mieszkalnych do wynajmu - oferuje aż 13 mieszkań oraz 2 przestronne lokale usługowe, z czego jeden już zajęty przez znaną sieć handlową. To doskonała okazja również na stworzenie ekskluzywnego obiektu hotelowego z recepcją i przestrzenią gastronomiczną na parterze. Kamienica posiada ogromny potencjał rozwoju. Część mieszkalna wymaga wykończenia, ale dzięki różnorodności metraży i liczbie pomieszczeń od M-2 do M-4, można dostosować ją do indywidualnych potrzeb. Budynek jest podpiwniczony, ocieplony i prezentuje się znakomicie dzięki pięknej elewacji. Jednym z kluczowych atutów tej nieruchomości jest jej centralne położenie w sercu miasta.

To fascynująca inwestycja w jednym z najstarszych miast w Polsce, o którym już wzmianki znajdują się w dziełach Ptolemeusza z II wieku n.e.
Oferta dostępna jedynie w naszym biurze - zachęcam do kontaktu, aby dowiedzieć się więcej o tej wyjątkowej możliwości.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
27 035 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Ilona Chudzik
Ekspert kredytowy Credipass
Kalisz pow, Kalisz gm, Kalisz, Śródmiejska
 Cena:  4 200 000 PLN
 Powierzchnia:   950.0  m2
 Liczba zabudowań:  1

Robert Kubica

Agent nieruchomości