Działka w spokojnej okolicy w Stolarzowic !

Działka na sprzedaż, Bytom

Numer zlecenia LARU107
370 000 PLN 308 za m2
Powierzchnia:
1 203 m2
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Powierzchnia :
17, 68.5

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Miasto:
Bytom
Lokalizacja:
Bytom
Powierzchnia:
1 203 m2
Media:
Woda, Elektryczność, Kanalizacja, Gaz
Ogrodzenie::
Siatka z bramą
Dojazd:
Żwir
Zagospodarowanie:
Trawa

Opis

Malownicza działka obok stadniny koni, blisko lasu, idealna na dom jednorodzinny!

W Stolarzowicach, pośród urokliwej okolicy ze wspaniałym widokiem oraz w sąsiedztwie uroczej stadniny koni, znajduje się malownicza działka budowlana. Dzięki temu można cieszyć się niezakłóconym widokiem na okolicę, w otoczeniu ciszy oraz bliskości lasu. Jej kształt przypomina prostokąt, a teren jest płaski i równy, co ułatwia planowanie budowy.

To nie tylko urokliwe miejsce, ale także doskonała lokalizacja dla przyszłego domu. Większość mediów jest dostępna w drodze, co sprawia, że budowa jest wygodna i oszczędna. Plan zagospodarowania przestrzennego przewiduje zabudowę jednorodzinną, a także dopuszcza budowę bliźniaczą.

Ta działka to idealne miejsce dla tych, którzy marzą o spokojnym, malowniczym otoczeniu z dostępem do natury i jednocześnie bliskością miasta.Idealne miejsce dla tych, którzy pragną spokoju, kontaktu z naturą, pośród urokliwej okolicy w sąsiedztwie uroczej stadniny koni - malownicza działka budowlana.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
2 531 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Rafał Koziara
Ekspert kredytowy Credipass
Bytom
 Cena:  370 000 PLN
 Powierzchnia:   1 203  m2
 Liczba pokoi:  0

Krystian Haraziński

Doradca ds. nieruchomości