Działka na sprzedaż, Bielski, Jasienica gm, Grodziec

Numer zlecenia LYCE251
2 600 000 PLN 431 za m2
Powierzchnia:
6 028 m2
Przeznaczenie:
Mieszkaniowo - usługowa
Wymiary :
29x29x34x15x35x35x45x42x89

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Mieszkaniowo - usługowa
Miasto:
Grodziec
Lokalizacja:
Grodziec
Powierzchnia:
6 028 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Siatka z bramą
Dojazd:
Droga asfaltowa cicha
Zagospodarowanie:
Utwardzona

Opis

Na sprzedaż działka o powierzchni 6028 m2 położona w Grodźcu, Gmina Jasienica.

Na sprzedaż jest działka o doskonałej lokalizacji, bezpośrednio przy głównej drodze. Działka znajduje się w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego i jest przeznaczona pod zabudowę usługowa, jednak istnieje możliwość przekształcenia jej na zabudowę mieszkaniową.

Teren działki jest ogrodzony, co zapewnia prywatność i bezpieczeństwo. Dodatkowo działka jest uzbrojona we wszystkie niezbędne media, co ułatwia proces budowy.

Lokalizacja nieruchomości jest bardzo atrakcyjna. Odległość do miasta Cieszyn wynosi 20 km,natomiast do Bielska- Białej tylko 15 km. W pobliżu znajdują się również szkoła i przedszkole,oddalone o zaledwie 50 metrów.

Da miłośników rekreacji i aktywnego spędzania czasu, tereny rekreacyjne a tuż za granicą działki. Można tam znaleźć Zamek, park zamkowy, stadninę koni oraz ścieżki rowerowe.

Dodatkowo, w okolicy jest w trakcie budowy kompleks basenów geotermalnych, co daje możliwość korzystania z relaksujących kąpieli w pobliżu.Nieruchomość z ogromnym potencjałem, jest idealna propozycją dla osób poszukujących nieruchomości o dobrym położeniu, z możliwością wykorzystania zarówno w celach usługowych, jak i mieszkaniowych.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
17 782 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Elżbieta Pałys
Ekspert kredytowy Credipass
Bielski, Jasienica gm, Grodziec
 Cena:  2 600 000 PLN
 Powierzchnia:   6 028  m2
 Liczba pokoi:  0

Karolina Belica

Doradca ds. nieruchomości