Mieszkanie na sprzedaż, Łódź, Polesie

Numer zlecenia MIKU596
437 867 PLN 13 662 za m2
Powierzchnia:
32.1 m2
Liczba pokoi:
2
Piętro:
3/8
Struktura:
Rok budowy:
2025
Stan:

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Mieszkanie
Miasto:
Łódź
Ulica:
Powierzchnia:
32.1 m2
Piętro:
3/8
Pokoje:
2
Kuchnia:
Brak danych
Balkon:
Nie
Rodzaj własności:
Brak danych
Technologia budowy:
Brak danych
Wysokość czynszu:
Brak danych
Ogrzewanie:
Brak danych
Winda:
Tak
Widok:
Brak danych
Parking:
Brak danych

OpisNowoczesna inwestycja mieszkaniowa zaprojektowana w otoczeniu dawnych zakładów włókienniczych Polmerino i Maltex powstanie docelowo ponad 300 lokali mieszkalnych w dwóch 8-piętrowych budynkach wraz z garażami podziemnymi. Fascynująca jest zarówno przemysłowa historia tego miejsca, jak i rewitalizacja pofabrycznych terenów będących niegdyś siłą napędową łódzkiej gospodarki, a do dziś pozostających kulturową wizytówką miasta. Słowo filo oznacza nić, która symbolizuje kolejne przedsięwzięcie wychodzące z kłębka naszych planów inwestycyjnych na mapie Łodzi. W ramach osiedla oferujemy zróżnicowane metraże i kompaktowe układy mieszkań, od jednego do nawet czterech pokoi. Zarówno komfort, jak i świetna lokalizacja inwestycji w pobliżu centrów handlowo-rozrywkowych i kampusu Politechniki Łódzkiej sprawiają, że jest to dobry wybór dla studenta, seniora, jak i rodziny poszukujących swojego miejsca w Łodzi.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
2 995 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Łukasz Szczepański
Ekspert kredytowy Credipass
Łódź, Polesie, Polesie
 Cena:  437 867 PLN
 Powierzchnia:   32.1  m2
 Liczba pokoi:  2

Denys Petruk

Broker nieruchomości