Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa, Białołęka, Białołęka Dworska

Numer zlecenia MIWO829
634 677 PLN 12 096 za m2
Powierzchnia:
52.5 m2
Liczba pokoi:
3
Winda:
Nie
Struktura:
Rok budowy:
Stan:

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Mieszkanie
Miasto:
Warszawa
Ulica:
Powierzchnia:
52.5 m2
Piętro:
Brak danych
Pokoje:
3
Kuchnia:
Brak danych
Balkon:
Nie
Rodzaj własności:
Brak danych
Technologia budowy:
Brak danych
Wysokość czynszu:
Brak danych
Ogrzewanie:
Brak danych
Zbudowany:
Brak danych
Widok:
Brak danych
Parking:
Brak danych

Opis



Kameralne osiedle położone jest na terenach tzw. „Zielonej Białołęki”, dobrze skomunikowanej z centrum Warszawy. Żyje się tu zdrowo, jest cicho i spokojnie, co wpływa na to, że Białołęka przyciąga młodych ludzi, planujących założenie rodziny. Dużą część dzielnicy zajmują tereny zielone. W Osiedlu zastosowano ekorozwiązania które zapewnią niższe opłaty za energię, ogrzewanie oraz ciepłą wodę, dzięki pompom ciepła i instalacji systemu fotowoltaicznego. W mieszkaniach zamontowane jest również ogrzewanie podłogowe. Trzykondygnacyjne budynki powstają w technologii modułowej drewnianej, przyjaznej dla środowiska i dla mieszkańców. Do budowy zastosowane są naturalne, podlegające recyklingowi materiały: drewno, wełna mineralna, która zapewnia optymalne właściwości cieplne, oraz płyty gipsowo-włóknowe; wszystkie produkowane na bazie naturalnych surowców, przy wykorzystaniu biotechnologii bazującej na naturalnych komponentach; wolne od formaldehydu, fenolu i akrylu, dodatków sztucznych barwników oraz substancji rozjaśniających, bez dodatków klejów. Dzięki temu są praktycznie bezemisyjne. Budowa osiedla podzielona jest na dwa etapy. W pierwszym powstaną cztery budynki, trzy z nich będą miały garaże podziemne, które będą wykonane w technologii tradycyjnej, podobnie jak strefa wejściowa, klatki schodowe i szyby windowe. Łącznie powstaną 131 mieszkań (32 mieszkania w budynku A i po 33 w budynku B, C i D) o metrażach od 26,68 do 66,15 m kw. Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji 135 stanowisk postojowych, 82 w garażu i 53 naziemne. Drugi etap to 138 mieszkań, 142 miejsca dla samochodów i jeden lokal usługowy przeznaczony na sklep spożywczy. Osiedle jest zamknięte, bezpieczne.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
4 341 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Daniel Orlikowski
Ekspert kredytowy Credipass
Warszawa, Białołęka, Białołęka Dworska
 Cena:  634 677 PLN
 Powierzchnia:   52.5  m2
 Liczba pokoi:  3

Biuro Primse

Doradca ds. nieruchomości