Malownicza działka blisko jeziora Wieck

Działka na sprzedaż, Chojnicki, Czersk gm, Wieck

Numer zlecenia PABY846
168 000 PLN 17 za m2
Powierzchnia:
9 925 m2
Przeznaczenie:
Rolna
Wymiary :
234/46

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Rolna
Miasto:
Wieck
Lokalizacja:
Wieck
Powierzchnia:
9 925 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga polna
Zagospodarowanie:
Trawa

Opis

Dzięki swojemu położeniu nad jeziorem i lasem, działka posiada wielki potencjał rekreacyjny.

Zapraszam do zakupu wyjątkowej działki zlokalizowanej w malowniczej okolicy Wiecka, która stanowi idealne miejsce dla osób,które pragną mieć swój własny kawałek ziemi z dostępem do jeziora i lasu co oferuje też wiele możliwości dla miłośników turystyki i sportów wodnych. To idealne miejsce do uprawiania wędkarstwa. Wymarzone miejsce dla rodzin z dziećmi. Duża działka o powierzchni 9925 metrów kwadratowych to wymarzone miejsce dla osób ceniących przestrzeń i kontakt z naturą. Położona jest z dala od ruchliwych dróg co zapewnia prywatność i ciszę. Nie przegap tej unikalnej okazji, aby stać się właścicielem tej ciekawej działki i rozpocząć inwestycję w piękne miejsce z potencjałem turystycznym.Skontaktuj się z nami już dziś , aby umówić się na wizytę i zobaczyć tę niesamowitą przestrzeń na własne oczy.

Wieś Wieck leży nad południowym brzegiem jeziora Wieckiego i nad Wdą.Prowadzi przez nią turystyczny Szlak Kamiennych Kręgów. Sąsiadująca działka jest zagospodarowana jako gospodarstwo rybackie co sprawia, iż działka jest atrakcyjniejsza i ma wielki potencjał inwestycyjny np.. jako pole namiotowe.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
1 149 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Barbara Czaplewska
Ekspert kredytowy Credipass
Chojnicki, Czersk gm, Wieck
 Cena:  168 000 PLN
 Powierzchnia:   9 925  m2
 Liczba pokoi:  0

Monika Brzezińska

Doradca ds. nieruchomości