Działka na sprzedaż, Otwocki, Wiązowna gm, Dziechciniec

Numer zlecenia PEBI957
220 000 PLN 147 za m2
Powierzchnia:
1 501 m2
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Wymiary :
21x75

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Miasto:
Dziechciniec
Lokalizacja:
Dziechciniec
Powierzchnia:
1 501 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Brak
Zagospodarowanie:
Trawa

Opis

Dużo przestrzeni i spokoju a dojazd do Wiązowny, Warszawy, Otwocka czy Józefowa bardzo dobry.

O ofercie działka rolna o pow.1500m2 z możliwością zabudowy na podstawie uzyskania WZ. Kształt prostokąta o wymiarach 21x75, teren suchy, równy i nie ogrodzony.Wraz z nabyciem działki zakupuje się udział w wydzielonej drodze wewnętrznej,która stanowi dojazd do działki. Działka nie uzbrojona a dostępne media tj.woda, prąd znajdują się w bliskiej okolicy.
Tereny wokół przeznaczone pod zabudowę domów jednorodzinnych.Okolica prężnie rozwijająca się w najbliższym sąsiedztwie ładne nowe domy,las, rzeka Świder,sklepy spożywcze i przystanek ZTM.
Dziechciniec i okoliczne miejscowości cieszą się coraz większą popularność z uwagi na doskonałe skomunikowanie z Warszawą (trwa budowa trasy ekspresowej S17, trasy A2 i południowej obwodnicy stolicy), jak również wyjątkowe walory przyrodnicze – Mazowiecki Park Krajobrazowy, piękne lasy, liczne ścieżki rowerowe,czyste rzeki i świeże powietrze.
W XII 2020r zostały wydane warunki zabudowy na sąsiednią działkę -budynek jednorodzinny wolnostojący.

Miejscowość położona ok.20 km od Warszawy ,szybki dojazd trasą S17, linia autobusowa 720 prowadząca do Warszawy.W pobliskiej miejscowości Góraszka powstaje centrum rozrywki Majaland oraz wkrótce ma rozpocząć się budowa dużego centrum handlowego. MHG

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
861 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Marek Jackiewicz
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
6 729 PLN
Otwocki, Wiązowna gm, Dziechciniec
 Cena:  220 000 PLN
 Powierzchnia:   1 501  m2

Agnieszka Sysiak

Kierownik biura