Obiekt na sprzedaż, Braniewski, Frombork gm, Frombork

Numer zlecenia POJA996
6 800 000 PLN   11 000 000 PLN   3 157 za m2
Powierzchnia:
0.0 m2
Liczba zabudowań:
0
Typ:

Opis

Zabytkowy obiekt przy samej plaży. Przeznaczenie działek w MPZP to "Teren usług komercyjnych".

Obiekt zlokalizowany we Fromborku, nad brzegiem Zalewu Wiślanego, w bliskiej odległości od piaszczystej plaży. Adopotowany z magazynu zbożowego, odrestaurowany i oddany do użytku w 2000r. Do 2011 roku pełnił funcję sanatorium, obecnie są to usługi hotelarskie. Budynek znajduje się w grupie zabytków klasy "0", należy do dobra Kultury Narodowej Polski co sprawia, że obiekt jest zadbany i remontowany na bieżąco. Trzy razy w roku otrzymuje dofinansowanie na planowane i poniesione koszty, korzysta także ze środków unijnych. W obiekcie wydzielone są 3 działki: Budynek sanatoryjno-hotelarski - działka 531m2, pow. użyt, obiektu 860m2, posiada 24 pokoje, jadalnie z restauracją, salę szkoleniową i zaplecze kuchenne, wszystkie pokoje z łazienkami. Część mieszkalna - 4 mieszkania o pow. 340m2, przyległa do części hotelowej na działce 195m2. Parking o powierzchni 1489m2 na 28 samochodów i 2 autokary. Przewidziane przeznaczenie: handel, gastronomia, hotelarstwo, pensjonaty itp.

Zapraszam na prezentację Maciej Górka
AL-TER Estate partner Metrohouse

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
31 574 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Justyna Bielecka
Ekspert kredytowy Credipass
Braniewski, Frombork gm, Frombork
 Cena:  6 800 000 PLN
 Powierzchnia:   0.0  m2
 Liczba pokoi:  0

Maciej Górka

Kierownik biura