Duży lokal na sklep/gastronomię/biuro w Rudzie Śl

Lokal na wynajem, Ruda Śląska pow, Ruda Śląska gm, Ruda Śląska

Numer zlecenia PULO239
2 600 PLN
Powierzchnia:
62.7 m2
Liczba pomieszczeń:
8
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Cegła
Rok budowy:
1940

Opis

Duży lokal na sklep/gastronomię/biuro w Rudzie Śląskiej - Wirek/Bykowina ul. Katowicka.

Po niedawnej działalności gastronomicznej, ta nieruchomość czeka na nowego najemcę ! Znajdziesz tutaj 6 przestronnych pomieszczeń, obszerny korytarz i WC. Lokal usytuowany jest przy głównej ulicy w pięknym budynku, z własnym wejściem i wyjściem z tyłu budynku. A dla Twojej wygody, przed lokalem znajdują się 2 miejsca postojowe. To idealna przestrzeń do urządzenia według własnych potrzeb i gustu. Witryna lokalu zachęca przechodniów swoją widocznością z ulicy i torów tramwajowych. W skład lokalu wchodzą: - przestronne główne pomieszczenie z możliwością dowolnego aranżowania - zaplecze, które prowadzi do 3 oddzielnych pomieszczeń oraz WC Możliwości są nieograniczone - ta przestrzeń czeka na Ciebie i Twój pomysł !

Nie czekaj! Skontaktuj się już dzis !

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Ruda Śląska pow, Ruda Śląska gm, Ruda Śląska
 Cena:  2 600 PLN
 Powierzchnia:   62.7  m2
 Liczba pomieszczeń:  8

Tomasz Słupik

Agent nieruchomości