Nowoczesny apartament blisko morza.

Mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Letnica

Numer zlecenia RAWE607
775 992 PLN 10 850 za m2
Powierzchnia:
71.5 m2
Liczba pokoi:
4
Piętro:
2/17
Struktura:
Pustak
Rok budowy:
2024
Stan:
Deweloperski

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Mieszkanie
Miasto:
Gdańsk
Ulica:
Starowiejska
Powierzchnia:
71.5 m2
Piętro:
2/17
Pokoje:
4
Kuchnia:
Pokój z aneksem kuchennym
Balkon:
Loggia
Rodzaj własności:
Własność
Technologia budowy:
Pustak
Wysokość czynszu:
Brak danych
Ogrzewanie:
Miejskie
Winda:
Tak
Widok:
Inne budynki
Parking:
Miejsce parkingowe

Opis

Atrakcyjny apartament w doskonałej lokalizacji. Niepowtarzalna oferta zamieszkania blisko morza.

Letnica to idealne miejsce do życia i spędzania wolnego czasu. Bliskość plaży, parków oraz liczne drogi rowerowe będą sprzyjać spacerom, wycieczkom rowerowym oraz uprawianiu sportu. W oddalonym o 10 minut Parku Reagana – jednym z największych gdańskich parków, poza dużą liczbą alejek do spacerów, terenów zielonych oraz ścieżek rowerowych, znajdziemy skatepark, plac zabaw i dwa stawy. Osiedle Horizon to kompleks budynków zlokalizowanych przy ul. Starowiejskiej. Budynki mają zróżnicowaną wysokość, od siedmiu do osiemnastu kondygnacji, a na dachu każdego z nich znajduje się wspólna zielona strefa rekreacyjna. Każde z mieszkań będzie miało balkon, loggię lub taras, na których będzie zamontowane oświetlenie. Parapety wewnętrzne wykonane będą z konglomeratu. W każdym mieszkaniu będą zamontowane antywłamaniowe drzwi wejściowe oraz światłowód i naziemna telewizja cyfrowa. Na terenie osiedla będą również wydzielone miejsca na rowery.

Letnica to idealne miejsce do życia i spędzania wolnego czasu. Bliskość plaży, parków oraz liczne drogi rowerowe sprzyjają aktywności sportowej. Dzięki dobremu skomunikowaniu z centrum miasta dostępne są najważniejsze historyczne atrakcje Gdańska.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
5 307 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Radosław Walczak
Ekspert kredytowy Credipass
Gdańsk, Letnica, Letnica
 Cena:  775 992 PLN
 Powierzchnia:   71.5  m2
 Liczba pokoi:  4

Paweł Śliwski

Kierownik biura