Świetna cena lokalu usługowego w centrum miasta.

Lokal na sprzedaż, Lubański, Olszyna gm, Olszyna

Numer zlecenia RIZO387
50 000 PLN 1 370 za m2
Powierzchnia:
36.5 m2
Liczba pomieszczeń:
4
Piętro:
-1/2
Struktura:
Cegła
Rok budowy:
1999
Stan:
Do remontu

Opis

Idealna nieruchomość dla przedsiębiorcy szukającego lokum w dobrej i przystępnej cenie.

Witam,
Na sprzedaż zostało wystawione lokum usługowo handlowe o powierzchni 36m2. Lokal znajduję się w miasteczku Olszyna.Pomieszczenia znajdują na poziomie -1, dzięki których gorące late nie dają sobie w kość. Jego niewątpliwym atutem jest jego niska cena. Nieruchomość posiada dostęp do wody oraz prądu. Przyjemnym smaczkiem tego lokalu jest podłoga która wykonana jest z marmuru. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu.

Z przyjemnością przedstawiamy tę atrakcyjną nieruchomość usługową znajdującą się w dogodnej lokalizacji w samym sercu miasta. To idealna oferta dla przedsiębiorców poszukujących przestrzeni do prowadzenia swojej działalności przy zachowaniu niskich kosztów.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
322 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Piotr Firlej
Ekspert kredytowy Credipass
Lubański, Olszyna gm, Olszyna
 Cena:  50 000 PLN
 Powierzchnia:   36.5  m2
 Liczba pomieszczeń:  4

Weronika Siofer

Doradca ds. nieruchomości