Działka na sprzedaż, Grójecki, Chynów gm, Nowe Grobice

Numer zlecenia RUTA007
549 000 PLN 156 za m2
Powierzchnia:
3 526 m2
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Wymiary :
34/130

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Miasto:
Nowe Grobice
Lokalizacja:
Nowe Grobice
Powierzchnia:
3 526 m2
Media:
Woda, Elektryczność, Kanalizacja, Gaz
Ogrodzenie::
Trwałe z bramą
Dojazd:
Droga asfaltowa cicha
Zagospodarowanie:
Trawa

Opis

Na sprzedaż duża działka budowlana z pełnym uzbrojeniem przy drodze asfaltowej !

Działka leśna ML1 3526 m2 z prawem zabudowy zabudowana domem z lat 70 (dom z przyłączeniami przeznaczony do rozbiórki). Nieruchomość będąca idealna propozycja dla osób ceniących sobie cisze i spokój chcących uciec od tłoku i gwaru miasta . Działka z pozwoleniem na budowę ( właściciele posiadają gotowy projekt budowlany domu jednorodzinnego ). Działka ogrodzona i zagospodarowana roślinnością i architekturą ogrodową- altana, grill kamienny. Od czoła szerokość działki 18 m, ogrodzenie trwałe z bramą. Pozostała część ogrodzona siatką i płotem lamelowym.
Działka w jej dalszej części posiada szerokość 34 m. co umożliwia lokowanie rozłożystego domu , pensjonatu lub ulokowania nieuciążliwej działalności usługowej . Na działce trzy garaże blaszane , które będą niezbędne przy budowie nowego domu Odległość Góra Kalwaria 9 km, Grójec 22 km, Piaseczno 24 km, do centrum Warszawy 36 km. Zapraszam do zapoznania się z oferta i prezentacji , które przeprowadzamy wyłącznie w soboty.


Rzuć miejskie życie i zamień zgiełk i gwar na spokój i uroki przyrody !!! Uzbrojona działka budowlana leśna ML1 w cichej i spokojnej okolicy z MPZP umożliwiającym oprócz zabudowy jednorodzinnej budowę pensjonatu lub prowadzenia działalności usługowej.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
3 755 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Olga Skowera
Ekspert kredytowy Credipass
Grójecki, Chynów gm, Nowe Grobice
 Cena:  549 000 PLN
 Powierzchnia:   3 526  m2
 Liczba pokoi:  0

Krzysztof Złotucha

Kierownik biura