Obiekt na sprzedaż, łęczycki, Łęczyca gm, Łęczyca

Numer zlecenia SEJE804
1 250 000 PLN 940 za m2
Powierzchnia:
1 330.2 m2
Liczba zabudowań:
4
Typ:
Magazyn i biura

Opis

Obiekt w Łęczycy 1330m² zabudowań produkcyjno- magazynowo- biurowo- mieszkalnych na działce 3034m².

Poszukujesz unikalnej nieruchomości w Łęczycy? Oto doskonała oferta! Przedstawiam do sprzedaży imponujący kompleks położony przy ulicy Mickiewicza w Łęczycy,na działce o powierzchni 3034 m², który obejmuje cztery budynki: produkcyjno-magazynow-biurowo-mieszkalny oraz garaże. Budynki, które zapewniają mnóstwo przestrzeni i możliwości dla różnych rodzajów działalności jak i przerobienia na mieszkania. Dodatkowo, na terenie nieruchomości znajduje się rampa załadunkowa. To niepowtarzalna okazja, aby stać się właścicielem tego wyjątkowego kompleksu nieruchomościowego. Na terenie znajdują się dwa agregaty o mocy wystarczającej w utrzymaniu stałego napięcia na całym obiekcie.

Lokalizacja: Łęczyca, ul. Mickiewicza
Powierzchnia: 1330 m² (całość)
Działka: 3034 m²
Stan techniczny: W zróżnicowanym stanie, do remontu lub modernizacji
Położenie: 500 metrów od drogi krajowej nr. 91

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia się na prezentację tej wyjątkowej nieruchomości.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
8 046 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Łukasz Sadowski
Ekspert kredytowy Credipass
łęczycki, Łęczyca gm, Łęczyca
 Cena:  1 250 000 PLN
 Powierzchnia:   1 330.2  m2
 Liczba zabudowań:  4

Grzegorz Szypułka

Broker nieruchomości
Rating: 5 ?