Lokal na wynajem, Warszawa, Ursus, Szamoty

Numer zlecenia SOKA519
8 820 PLN
Powierzchnia:
98.0 m2
Liczba pomieszczeń:
3
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Rok budowy:
2021

Opis

Nieruchomość położona w Ursusie, przy głównej ulicy osiedla Ronson, docelowo 1600 mieszkań.

Lokal usługowo - biurowy o pow 98 mkw i wysokości 3,60 mkw. Składa się z dwóch powierzchni sprzedażowo- biurowych, magazynku i łazienki. Usytuowany jest na parterze, sześciopiętrowego budynku mieszkalnego z wejściem z ulicy.Lokal posiada 3 witryny i przeszklone drzwi wejściowe oraz dwa duże okna z drugiej strony budynku. Wszystkie media miejskie. Jest wykończony ( gres na podłodze,ściany gipsowe, pomalowane) z instalacjami ( elektryczna,klimatyzacyjna, alarmowa). Budynek nie jest ogrodzony, przy nim odbywa się cały ruch pieszy do stacji SKM Ursus z ul. Posag 7 Panien.Lokal jest również przystosowany do prowadzenia gastronomii ( posiada odpwiednią wentylację ) i zgodę na sprzedaż alkoholu.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Warszawa, Ursus, Szamoty
 Cena:  8 820 PLN
 Powierzchnia:   98.0  m2
 Liczba pomieszczeń:  3

Michał Wysocki

Doradca ds. nieruchomości