Działka na wynajem, Krośnieński, Miejsce Piastowe gm, Rogi

Numer zlecenia SOTU280
1 800 PLN
Powierzchnia:
800 m2
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Wymiary :
40x20

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Wynajem
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Miasto:
Rogi
Lokalizacja:
Rogi
Powierzchnia:
800 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga asfaltowa ruchliwa
Zagospodarowanie:
Utwardzona

Opis

Oferuję na wynajem działkę w odległości 2 km od Miejsca Piastowego o powierzchni około 10 arów

Działka ma powierzchnię około 10 arów. Zlokalizowana jest 2 km od Miejsca Piastowego i znajduje się bezpośrednio przy drodze krajowej nr 9.
Posiada pełne uzbrojenie i jej sposób użytkowania to budowlano - usługowy. Ukształtowanie terenu jest płaskie a grunt jest utwardzony.Dojazd jest bezpośrednio z drogi krajowej za pomocą dwóch szerokich (9 metrowych mostków asfaltowych).

Ze względu na lokalizację przy drodze krajowej nr.9 o bardzo dużym nasileniu ruchu działka stanowi idealne miejsce pod rozwój różnego rodzaju działalności gospodarczej między innymi : miejsce pod małą gastronomię, małą bazę transportową, komis samochodowy, stację ładowania samochodów elektrycznych.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Krośnieński, Miejsce Piastowe gm, Rogi
 Cena:  1 800 PLN
 Powierzchnia:   800  m2

Kamil Tomkowicz

Agent nieruchomości