Działka na sprzedaż, Siedlecki, Kotuń gm, Albinów

Numer zlecenia TAJU075
800 000 PLN 80 za m2
Powierzchnia:
9 948 m2
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Wymiary :
86x112x77x155

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Miasto:
Albinów
Lokalizacja:
Albinów
Powierzchnia:
9 948 m2
Media:
Woda, Elektryczność,
Ogrodzenie::
Siatka z bramą
Dojazd:
Droga asfaltowa cicha
Zagospodarowanie:
Trawa

Opis

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dużej działki w miejscowości Albinów - 25 km od Siedlec.

Przedmiotem oferty jest działka o powierzchni 9948m2, składająca się z trzech mniejszych nieruchomości gruntowych. Dla działek w 2018 roku zostały wydane warunki zabudowy na zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wraz z budynkami gospodarczymi. Na działce znajdują się dwa budynki, jeden handlowo - usługowy o powierzchni zabudowy 72m2, drugi sklasyfikowany jako budynek niemieszkalny - magazyn o wielkości zabudowy 318m2 po dawnej sali weselnej. Nieruchomość gruntowa jest w pełni uzbrojona, Do budynków doprowadzona jest woda gminna, prąd, na działce znajduje się również szambo. Działka jest ogrodzona w dwoma bramami wjazdowymi, częściowo utwardzona. Znajduje się w dobrej lokalizacji, przy stacji PKP Sosnowe na trasie Siedlce - Warszawa. W bliskości działki znajdują się również liczne tereny zielone, lasy.
Nieruchomość z potencjałem inwestycyjnym.

Charakter większego budynku pozwala na kontynuowanie działalności w postaci sali weselnej, gastronomii lub innej działalności handlowo - usługowej.
Zapraszam się do zapoznania się z ofertą!

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
5 471 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Jolanta Gajowa
Ekspert kredytowy Credipass
Siedlecki, Kotuń gm, Albinów
 Cena:  800 000 PLN
 Powierzchnia:   9 948  m2

Aneta Kiliś

Kierownik biura