Lokal na sprzedaż, Warszawa, Mokotów, Stary Mokotów

Numer zlecenia TICE575
1 783 500 PLN 15 846 za m2
Powierzchnia:
112.6 m2
Liczba pomieszczeń:
13
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Cegła
Rok budowy:
1953

Opis

Świetna lokalizacja, tuż przy ul. Rakowieckiej. Stały najemca. Możliwość osiągnięcia wysokiego ROI.

To doskonała oferta inwestycyjna lub pod własną działalność. Świetna lokalizacja w centralnej części Górnego Mokotowa, pomiędzy Al. Niepodległości i ul. Puławską. To gwarancja dużego przepływu klientów i szybkiego dotarcia do każdej części miasta. Lokal jest aktualnie wykorzystywany jako obiekt gastronomiczny. Istnieje możliwość przedłużenia umowy z obecnym najemcą i zagwarantowanie sobie stałego przychodu,a tym samy zwrotu z inwestycji. Najemca, poza opłatą czynszu najmu, pokrywa również dodatkowo czynsz administracyjny i koszty mediów. Jeżeli jednak nowy właściciel pragnąłby rozpocząć w nieruchomości własna działalność, to lokal daje liczne możliwości adaptacji pod różnego działalność handlowo-usługową o różnorodnym charakterze. Mocnym atutem jest również wejście i witryna, wychodzące bezpośrednio na ulicę.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
11 480 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Marek Zych
Ekspert kredytowy Credipass
Warszawa, Mokotów, Stary Mokotów
 Cena:  1 783 500 PLN
 Powierzchnia:   112.6  m2
 Liczba pomieszczeń:  13

Jacek Trojanowski

Kierownik biura