Wspaniałe miejsce do zamieszkania w zaciszu lasu

Działka na sprzedaż, Nowodworski, Nasielsk gm, Jaskółowo

Numer zlecenia TISI316
3 200 000 PLN 58 za m2
Powierzchnia:
55 000 m2
Przeznaczenie:
Siedliskowa
Wymiary :
97 x 655 m

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Siedliskowa
Miasto:
Jaskółowo
Lokalizacja:
Jaskółowo
Powierzchnia:
55 000 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga polna
Zagospodarowanie:
Bez zagospodarowania

Opis

Przepiękna działka w kształcie prostokąta w urokliwym miejscu w miejscowości Jaskółowo.

Przepiękna działka w kształcie prostokąta w urokliwym i cichym miejscu w miejscowości Jaskółowo, jedynie 28 km od Warszawy i 13 km od Zegrza. Idealna pod inwestycje deweloperską. Do działki bezpośrednio przylega prywatny las z drogami dojazdowymi.

Działka z wydanymi warunkami zabudowy zagrodowej dla budowy budynku mieszkalnego z szerokością elewacji frontowej do 17,0 m i wysokości górnej krawędzi elewacji frontowej 4,5 m. WZ dopuszczają budowę dwóch budynków gospodarczych z szerokością elewacji frontowej 25 m i wysokością górnej krawędzi elewacji frontowej do 5,0 m. Szczegółowe warunki zabudowy udostępnię zainteresowanym.

W niedalekiej odległości od Warszawy, zaledwie 30 minut jazdy, na sprzedaż jest urzekająco piękna działka z prywatnym lasem. Jaskółowo jest spokojną, urokliwą, pełną zieleni miejscowością, Tu żyje się blisko natury, z dala od szumu i gwaru miasta. W zaledwie 10 minut dojedziesz do Zegrza.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
21 886 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Daniel Orlikowski
Ekspert kredytowy Credipass
Nowodworski, Nasielsk gm, Jaskółowo
 Cena:  3 200 000 PLN
 Powierzchnia:   55 000  m2

Mariusz Witak

Doradca ds. nieruchomości