Na sprzedaż garaż z kanałem!

Obiekt na sprzedaż, Słupsk pow, Słupsk gm, Słupsk

Numer zlecenia TOWY575
63 000 PLN 3 316 za m2
Powierzchnia:
0.0 m2
Liczba zabudowań:
0
Typ:
Warsztat

Opis

Niepowtarzalna oferta! Garaż na sprzedaż ul. Grunwaldzka 19 mkw.

Mam do zaoferowania Państwu garaż o powierzchni 19 mkw z podświetlanym kanałem. W pomieszczeniu nowa instalacja elektryczna. Wejście do kanału zabezpieczone wyłożonymi deskami a pod nimi znajdują się schody co umożliwia nam bezpieczne i wygodne zejście na dół. Dach wyłożony papą, struktura budynku mieszana cegła oraz pustak. Drzwi metalowe, zabezpieczone kłódką oraz zamkiem.

Prezentowana nieruchomość znajduje kompleksie garażowym. Na cichym i spokojnym osiedlu. Tuż obok znajduje się sklep Biedronka oraz, sklepy przemysłowo-budowlane czy motoryzacyjne.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
406 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Michał Spieszyński
Ekspert kredytowy Credipass
Słupsk pow, Słupsk gm, Słupsk
 Cena:  63 000 PLN
 Powierzchnia:   0.0  m2
 Liczba zabudowań:  0

Agnieszka Dymitrowicz

Agent nieruchomości
Rating: 5 ?