Obiekt na sprzedaż, Miński, Mińsk Mazowiecki gm, Mińsk Mazowiecki

Numer zlecenia TUJA100
1 595 000 PLN   1 600 000 PLN   4 664 za m2
Powierzchnia:
342.0 m2
Liczba zabudowań:
2
Typ:
Zakład produkcyjny

Opis

W ofercie sprzedaży działka przemysłowa o powierzchni 1874m2 wraz z dwoma budynkami.

Na terenie działki budynek biurowo -produkcyjny (nieczynna szwalnia) o pow.ok 342m2 składający się z ok 180m powierzchni szwalniczej, magazynu,pomieszczenia socjalnego,łazienki oraz 3 dużych pomieszczeń biurowych.Budynek w chwili obecnej jest nie użytkowany. Szczelne plastikowe okna, terakota na całej powierzchni,kompletne meble biurowe, zabudowa kuchenna w pomieszczeniu socjalnym, łazienki to wszystko nie wymaga nakładu finansowego. Drugi budynek zlokalizowany na końcu działki to duży garaż.
Obiekt znajduje jest w części przemysłowej Mińska Mazowieckiego z dojazdem drogą asfaltową. Wg obowiązującego planu MPZP teren ten jest oznaczony symbolem:H/B/S - czyli można tu prowadzić składy, bazy, hurtownie, usługi jako przeznaczenie podstawowe, obiekty administracji (siedziby firm itp.)– jako przeznaczenie dopuszczone.
Duże możliwości adaptacyjne.
Ok 3,5 km do wjazdu na autostradę (A2).


Podana kwota sprzedaży to wartość NETTO. Cena do negocjacji. Zapraszamy. MHGCzy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
6 618 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Marek Jackiewicz
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
39 530 PLN
Miński, Mińsk Mazowiecki gm, Mińsk Mazowiecki
 Cena:  1 595 000 PLN
 Powierzchnia:   342.0  m2
 Liczba pokoi:  2

Agnieszka Sysiak

Kierownik biura