Działka na sprzedaż, Warszawski Zachodni, Leszno gm, powązki

Numer zlecenia WULU599
330 000 PLN 220 za m2
Powierzchnia:
1 500 m2
Przeznaczenie:
Rolna
Powierzchnia :
1500

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Rolna
Miasto:
Powązki
Lokalizacja:
Powązki
Powierzchnia:
1 500 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga utwardzona
Zagospodarowanie:
Trawa

Opis

Działka usytuowana w otulinie lewostronnie drzew w spokojnej rozwijającej się okolicy. Dużo zieleni.

Działka jest jedną z czterech działek, która wynika z podziału geodezyjnego. zarówno pierwsza, jak i trzecia działka są już sprzedane. Na trzeciej trwa właśnie budowa domu. Do działki prowadzi droga, która jest utwardzona, jest to udział w drodze już wydzielonej. W okolicy jest dużo nowej zabudowy, co świadczy o zainteresowaniu wielu osób tą lokalizacją i atrakcyjnością nieruchomości. Dojazd do marketów, Kościoła, szkoły czy przedszkola, jak również apteki czy przychodni zajmuje zaledwie kilka minut. Doskonała inwestycja dla rodziny.

W okolicy jest dużo nowej zabudowy, co świadczy o zainteresowaniu wielu osób tą lokalizacją i atrakcyjnością nieruchomości. Dojazd do marketów, Kościoła, szkoły czy przedszkola, jak również apteki czy przychodni zajmuje zaledwie kilka minut. Doskonała inwestycja dla rodziny. Leszno, Błonie, Warszawa

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
2 257 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Wioletta Kornet
Ekspert kredytowy Credipass
Warszawski zachodni, Leszno gm, Powązki
 Cena:  330 000 PLN
 Powierzchnia:   1 500  m2
 Liczba pokoi:  0

Agnieszka Witczak

Broker nieruchomości