Działka na sprzedaż, Dąbrowa Górnicza

Numer zlecenia XONI853
2 300 000 PLN 817 za m2
Powierzchnia:
2 814 m2
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Wymiary :
78,16x36

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Miasto:
Dąbrowa Górnicza
Lokalizacja:
Dąbrowa Górnicza
Powierzchnia:
2 814 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Brak danych
Dojazd:
Droga utwardzona
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis

Dąbrowa Górnicza Pogoria IV Działki budowlane 2814 m2 z gotowymi projektami domów

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę - cztery przepiękne działki budowlane, w pełni wyposażone, z udziałem w drodze dojazdowej oraz projektami na osiem domów w zabudowie szeregowej - co pozwoli zaoszczędzić czas i koszta, Lokalizacja tego niezwykłego miejsca to modne i dynamicznie rozwijające się Marianki w Dąbrowie Górniczej. Działki położone są w pierwszym rzędzie względem malowniczego zbiornika wodnego Pogoria IV, otoczone wieloma ścieżkami rowerowymi prowadzącymi do innych jezior, a także do centrum Dąbrowy i Będzina. To doskonałe miejsce do zamieszkania, w otoczeniu domów jednorodzinnych, zapewniające wygodny dojazd do centrum oraz bliskość DK 86. Warto podkreślić, że ziemia w tej okolicy szybko zyskuje na wartości, co sprawia, że inwestycja ta jest nie tylko atrakcyjna teraz, ale także perspektywiczna. Przekonaj się sam o unikatowym uroku tej okolicy, która idealnie łączy atmosferę Szwajcarii kaszubskiej z urokiem Zagłębia Dąbrowskiego.

Tutaj zrealizujesz swoje marzenia o własnym miejscu na ziemi. Nie czekaj to doskonała inwestycja o wielkim potencjale !

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
15 730 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Ilona Chudzik
Ekspert kredytowy Credipass
Dąbrowa Górnicza
 Cena:  2 300 000 PLN
 Powierzchnia:   2 814  m2
 Liczba pokoi:  0

Robert Kubica

Agent nieruchomości