Dom na sprzedaż, Stalowowolski, Stalowa Wola gm, Stalowa Wola

Numer zlecenia ZILO850
1 550 000 PLN 2 520 za m2
Powierzchnia:
615.0 m2
Liczba pokoi:
9
Liczba pięter:
0
Struktura:
Pustak ceramiczny
Rok budowy:
1995
Stan:
Normalny

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Dom
Miasto:
Stalowa Wola
Ulica:
Powierzchnia:
615.0 m2
Liczba pięter:
0
Pokoje:
9
Kuchnia:
Kuchnia z jadalnią
Rodzaj własności:
Odrębna własność
Technologia budowy:
Pustak ceramiczny
Rodzaj budynku:
Wolnostojący
Ogrzewanie:
Na gaz ziemny
Dojazd:
Droga asfaltowa ruchliwa
Rok budowy
1995
Wielkość działki:
675 m2
Parking:
Brak danych
 

Opis

Jeśli szukasz lokalu na hotel pracowniczy, czy biznes gastronomiczny, ta oferta jest dla ciebie.

Nieruchomość z dużym potencjałem o powierzchni użytkowej 615 m2 dla różnych rodzajów działalności gospodarczej, takich jak hotel pracowniczy, biznes gastronomiczny itp. Została doskonale zaprojektowana z podziałem na część mieszkalną i biznesową.
Dom znajduje się w dobrej lokalizacji, przy ruchliwej drodze w biznesowej części miasta. Największymi atutami są lokalizacja, doskonały stan budynku oraz możliwość różnorodnego wykorzystania przestrzeni zarówno do prowadzenia działalności gospodarczej, jak i zamieszkania. Budynek jest gotowy do natychmiastowej adaptacji i wyposażony we wszystkie niezbędne media. Posiada 2 piękne kominki, 2 piece (gazowy i atestowany na drewno), solidną konstrukcję, szyb na dźwig towarowy oraz piękne tarasy wraz z ogrzewanym tarasem przybarowym. Dodatkowo, nieruchomość jest wyposażona w monitoring, a także posiada garaż z kanałem.Oprócz tego, znajduje się blisko centrum handlowego oraz niedawno zrewitalizowanego rynku w Rozwadowie.

Nieruchomość o dużej powierzchni użytkowej z rozdzieleniem na część mieszkalną i biznesową.Atutem jest doskonały stan budynku, lokaliz. oraz możliwość różnorodnego wykorzystania przestrzeni. To idealna opcja dla tych, którzy szukają miejsca do prowadzenia działalności gospodarczej lub zamieszkania.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
10 601 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Marcin Popek
Ekspert kredytowy Credipass
Stalowowolski, Stalowa Wola gm, Stalowa Wola
 Cena:  1 550 000 PLN
 Powierzchnia:   615.0  m2
 Liczba pokoi:  9

Maria Kozłowska

Doradca ds. nieruchomości